comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'den teknik direktörlük açıklaması! "Buruk değilim"

01 Kasım 2019, Cuma 19:44
Volkan Demirel'den teknik direktörlük açıklaması!

Fenerbahçe teknik heyetinde görev yapan Volkan Demirel, UEFA B Antrenörlük Kursu'nu tamamladıktan sonra gelecek hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de futbolu bırakarak teknik heyete dahil olan Volkan Demirel, antrenörlük kurslarına devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen UEFA B Antrenörlük Kursu, Erzurum'daki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde sona erdi. Volkan Demirel kursa katılan isimler arasında yer aldı.
 

Volkan Demirel teknik direktör mü olacak?


Volkan Demirel, kursun tamamlanmasının ardından Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) sorularını yanıtladı. 

"KENDİ İDOLÜMÜ KENDİM YARATMAK İSTİYORUM"
"Çok hoca ile çalıştığım için hepsinden aldığım örnekler var. Kendi idolümü kendim yaratmak istiyorum. Nasıl futbolda bir Volkan Demirel karakteri çıkardıysam, hocalıkta da inşallah futbolculuk kariyerimde olduğu gibi antrenörlük kariyerimin de olacağını düşünüyorum.

"BURUKLUK YAŞAMIYORUM"

Fenerbahçe'nin kalesini erken bıraktığım için burukluk yaşamıyorum. Her şeyin zamanı, doğru zamandır. Bu zamanda bu olması gerekiyordu. Biz de bunu yaşadık, bunu gerçekleştirdik ama herhangi bir burukluğum yok."

"FENERBAHÇE CAMİASINA HİZMET ETMEK İSTİYORUM"

"Şimdiki hedeflerim daha büyük. Antrenör olmak ve Fenerbahçe camiasına, Türk futboluna bu anlamda hizmet etmek istiyorum. Çünkü kaleci olarak yeterince hizmet ettiğimi düşünüyorum. İnşallah bundan sonra da hem antrenör olarak, hem de hoca olarak hizmet etmek isterim."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"