comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'den Muslera'ya: "Galatasaray camiasında sevdiğim ender insanlardan"

15 Haziran 2020, Pazartesi 17:49
Volkan Demirel'den Muslera'ya:

Muslera ile uzun yıllar derbilerde rekabet içinde olan Volkan Demirel, Uruguaylı kaleci hakkında geçtiğimiz yıllarda övgü dolu ifadeler kullanmıştı. 

FutbolArena - Süper Lig 27. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Galatasaray maçında yaşadığı talihsizlik sakatlık nedeniyle sezonu kapatan Muslera'ya, müsabaka akşamında futbol dünyasından sayısızca geçmiş olsun mesajı geldi. 

Galatasaray - Fenerbahçe derbilerinde uzun yıllar Muslera ile rekabet içinde olan Volkan Demirel de, sosyal medya hesabından Uruguaylı kaleciye geçmiş olsun dileğinde bulundu. 
Öte yandan Volkan Demirel geçtiğimiz yıllarda da düzenlediği basın toplantısında kaleci Muslera hakkında övgü dolu ifadleer kullanmıştı. 

Volkan Demirel, "Muslera ile seyahatlerimiz ve yemek ortamlarımız oldu. Saygı duyduğumm, sevdiğim bir insan. Galatasaray camiasında sevdiğim ender insanlardan birisi. Onu sevdiğimi söyleyebilirim." ifadelerini kullandı. 

İSTİKRAR ABİDESİ MUSLERA

2011-2012 sezonu öncesinde Lazio'dan transfer edilen Fernando Muslera, İtalyan ekibindeki en uzun süreli sakatlığı ayak bileğinden yaşamış ve 15 gün sahalardan uzak kalmıştı. Galatasaray'da oynadığı 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında sakatlık yaşamayan Muslera, 2013-2014 sezonunda oynanan Konyaspor mücadelesinde ise ilk uzun soluklu sakatlığını yaşadı. Ayak parmağı kırılan başarılı kaleci, 1 ay sahalardan uzak kaldı. Galatasaray kariyerinde omuz, diz, kalça, parmak ve kafa tası gibi farklı bölgelerden sakatlık yaşayan ancak maksimum 10 günde sahalara geri dönen Muslera, kariyerinde ilk kez formasından bu kadar uzun süre uzak kalacak.


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!