comScore
1 / 11

Volkan Demirel'den dev iddia: "Hiç kimse bizi..."

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Medipol Başakşehir’i 2-0 yenerken kaptan Volkan Demirel camiaya umut dolu açıklamalar yaptı.

2 / 11
Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel, Medipol Başakşehir maçı sonrası Alanyaspor maçı hazırlıkları kapsamında şampiyonluk mesajları verdi.
3 / 11
Fenerbahçe’nin ilk yarıda oynadığı maçlarda ciddi bir form düşüklüğü yaşayan deneyimli kaleci ikinci yarı itibariyle form tutmaya başlamıştı. Volkan Demirel, Alanyaspor hazırlıkları kapsamında yaptığı açıklamada 2010-2011 sezonu ruhunu yaşadıklarını söyledi.
4 / 11
Fotomaç’ın haberine göre, şampiyonluğu kucakladıkları 2010-11 sezonundan örnekler veren Volkan, "O dönem çok iyi bir ekip ruhu yakalamıştık. İlk yarıda bocalamıştık ama ikinci yarıda 17’de 16 yapıp şampiyonluğu kucaklamıştık.
5 / 11
Bu takımda da o dönemki ruhu görüyorum. Kimse bizi yolumuzdan döndüremez. Böyle devam edeceğiz ve şampiyon olacağız. Bunu hissediyorum, biliyorum ve gönülden inanıyorum" dedi.
6 / 11
Başakşehir - Fenerbahçe maçının son dakikalarında yardımcı hakeme tepki gösteren Volkan Demirel’in burada küfür ettiğini söyleyen Ahmet Çakar, Caner’in haklı olarak ceza aldığı yerde Volkan’ın da ceza alması gerektiğini söyledi. Beyaz TV’de konuşan Ahmet Çakar şunları söyledi:

7 / 11
"Volkan Demirel’i ibretle izledim. Galip geldiği vakit tırnak içinde küstahlaşıyor, tahrik eder ve doğruları konuşmuyor.
8 / 11
Yardımcı hakeme resmen küfür etti.
9 / 11
TFF’ye ve kurullara sesleniyorum.
10 / 11
Caner’e ceza verdiniz. Haklı bir cezaydı.
11 / 11
Peki ya Volkan?"