comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'den Aykut Kocaman'a ''Yine olsa yine yaparım''

10 Mart 2018, Cumartesi 11:29

Beşiktaş maçında yaptığı itiraz nedeni ile kırmızı kart gören kaleci Volkan Demirel, kendisini eleştiren teknik direktör Aykut Kocaman'a sitem etti.

FutbolArena - Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Beşiktaş maçı sonrasında gördüğü kırmızı kart nedeni ile kendisini eleştiren teknik direktör Aykut Kocaman'a cevap verdi. Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel Beşiktaş maçında yaptığı ve kırızı kart gördüğü hareket ile ilgili 'Yine olsa yine yaparım' dedi. 


Fenerbahçe'de Volkan Demirel'den Aykut Kocaman'a sitem


Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş'la kupada oynanan derbi çoktan geride kaldı ama olaylı maç cezalarıyla ve yankılarıyla hala konuşuluyor. Bunlardan biri mücadelenin kilit adamlarından olan kaptan Volkan Demirel. Derbide hakeme yaptığı aut itirazı sonrası ikinci sarıdan kırmızı kart gören tecrübeli file bekçisi, o gün yaptığı itirazın hala arkasında duruyor.

36 yaşındaki kalecinin takım arkadaşlarıyla zaman zaman yaptığı konuşmalarda hala kendisine haksız bir kart çıkarıldığını söylediği belitilirken, önceki gece oynanan Tottenham-Juventus maçındaki Buffon'un itirazlarını da örnek gösterdiği bildirildi. Sarı-lacivertli kaleci yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:
''YİNE OLSA YİNE YAPARIM''

"Ne yaptıysam bu takım için yaptım. Aynı pozisyon bugün de yaşansa yine gider itiraz ederim. Ben kaptanım tabii ki Fenerbahçe'nin haklarını koruyacağım.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.