comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel ve Alper Potuk'a ceza geliyor

03 Mart 2018, Cumartesi 09:33

Beşiktaş karşılaşması sonrasında hekemin Volkan Demirel ve Alper Potuk'u atmakta haklı olduğunu itiraf eden Aykut Kocaman oyuncularına ceza verecek. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Beşiktaş ile Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan karşılaşmada gördükleri kart nedeni ile takımlarını mücadelede eksik bırakan Volkan Demirel ve Alper Potuk'a Aykut Kocaman'dan ceza geliyor.

Beşiktaş karşılaşması sonrasında hekemin Volkan Demirel ve Alper Potuk'u atmakta haklı olduğunu itiraf eden Aykut Kocaman oyuncularına ceza verecek.


Aykut Kocaman'dan Volkan Demirel ve Alper Potuk'a ceza


Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Aykut Kocaman, derbinin ardından "Volkan ve Alper'e ceza verecek misiniz" sorusuna "Gördükleri kırmızı kart doğru kararlardı. Onların cezasını ben vereceğim" ifadesini kullanmıştı. Fenerbahçe yönetiminin teknik patron Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda ağır para cezası vermeye hazırlandığı her iki futbolcuya da 100'er bin TL civarında bir cezanın söz konusu olduğu ifade edildi.


Volkan Demirel ve Alper Potuk, Beşiktaş maçında neden kırmızı kart gördü?


Beşiktaş mücadelesi sırasında Beşiktaşlı Tolgay Arslan'ı iten Alper Potuk ikinci sarı karttan oyun dışı kalırken takım kaptanı Volkan Demirel ise hakemin üzerine yürüyerek itirazdan ikinci sarı kartı görerek oyun dışı kaldı. Fenerbahçe, Beşiktaş karşısında mücadeleyi 9 kişi tamamladı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.