comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?

05 Ekim 2018, Cuma 20:17
Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılması şaşkınlık yarattı. Peki takım kaptanı Volkan Demirel neden kadro dışı kaldı?

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'e istediği başlangıcı yapamayan Fenerbahçe'de takım kaptanı Volkan Demirel ile birlikte Aatif ve Nabil Dirar da kadro dışı bırakıldı. Takım kaptanı Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılması sosyal medyada şaşkınlıkla karşılanırken olayın nasıl geliştiği belli oldu. 
 

Fenerbahçe'de Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?


Fenerbahçe'de Volkan Demirel'e kadro dışı bırakılmasıyla ilgili hiçbir gerekçe bildirilmedi. Telefonla tecrübeli oyuncuya kadro dışı bırakıldığı bilgisi verildi. Volkan Demirel'in de bu durum karşısında herhangi bir soru yöneltmediği ve "Tamam" dediği öğrenildi. Volkan Demirel'e kadro dışı bırakılmasıyla ilgili bir gerekçe sunulmadı. 

ALİ KOÇ SİNYALİ VERMİŞTİ
Fenerbahçe başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Değişime direnenler var" şeklinde bir ifade kullanmıştı. Bu sözlerden kısa süre sonra kadro dışı kararının gelmesi Ali Koç'un böyle bir hazırlığı olduğu şekline yorumlandı.

TL BİRİMDEN MAAŞ ALAN İLK FUTBOLCU

Volkan Demirel sezon başında Fenerbahçe ile sözleşme yenilirken Sarı-Lacivertli ekipte TL cinsinden maaş alan tek futbolcu konumunda bulunuyord. Volkan Demirel 2 milyon TL'ye imza atmıştı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.