comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel: 'Beşiktaş bir zahmet çıkıp oynasın.'

11 Şubat 2018, Pazar 22:16
Volkan Demirel: 'Beşiktaş bir zahmet çıkıp oynasın.'

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Başakşehir maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak birbirinden önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Medipol Başakşehir maçının ardından basn mensuplarının sorularını yanıtladı ve Beşiktaş'la ilgili gelen soruya flaş bir cevap verdi. 


Medipol Başakşehir 0-2 Fenerbahçe Volkan Demirel'in açıklamaları


"HER ŞEY BİZİM ELİMİZDE"

Kazanmak güzel. Her şey Fenerbahçe'nin şampiyonluk yolunda daha büyük adımlarla ilerlemesi için. Fazla skor değil, 3 puan için. Taraftarlarımızı mutlu ettiğimiz için biz de çok mutluyuz. Şu an her şey elimizde. Oynayacağımız rakipler var. Bize gelecek, bizim gideceğimiz rakipler var. Her şey elimizde ve bu fırsatı kimseye vermeyelim. 
"TARAFTARLARDAN RİCAM..."

Benim tek düşüncem şampiyonluk. Herkesin fikri ve düşüncesi var ama bunları bir kenara bırakıp şampiyonluğa odaklanmalıyız. Taraftarlarımız da inşallah bunun bilincinde olur. Futbolcuların yuhalanması, ıslıklanması bunlar yapılmamalı. Deplasmanlarda belki göze hoş gelen futbol oynamıyoruz ama bir sistem oturttuk. Taraftarlarımızdan ricam bizi son dakikaya kadar desteklesinler. Ben de dahil, sahaya çıkarken bu yükü taşımak istemiyorum. Hep beraber sevinerek şampiyon olalım. Ondan sonra herkes yapacağını yapsın. 

"MAÇ ÖNCESİ HERKES SESSİZDİ"

Ekstra hazırlığımız olmadı. Maç zaten sizi hazırlıyor. Maçtan önce sessizlik vardı. Fırtına önceki sessizlik gibi. Çünkü kazanacağımız zaman en önemli favori olacağımızı biliyorduk. 


Volkan Demirel yan hakeme küfür mü etti?


Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Başakşehir maçınnı son dakikalarında yan hakeme tepki gösterdiğin anda ne söyledin? sorusuna, "Yan hakeme söylediklerim önemli değil. Maç içerisinde her futbolcu o heyecandan kendi kendine söylenebilir. Kimse üstüne alınmasın. Kimseye karşı art niyetli bir durum yok. Bazen aşırı konsantrasyondan ister istemez şeyler çıkıyor ağzımızdan. Sen şimdi yanlış yazı yazınca istem dışı laf söylemiyor musun?" diye yanıt verdi. 

"BİZ GEÇMİŞTE NELER YAŞADIK. BEŞİKTAŞ DA BİR ZAHMET ÇIKIP OYNASIN"

Volkan Demirel son olarak Beşiktaş'ın erteleme talebiyle ilgili gelen soruya, ""Biz geçmişte neler yaşadık. Erteleme istemedik.  Beşiktaş da bir zahmet çıkıp oynasın, istemesin. Fikstür nasılsa öyle oynayalım." yanıtını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.