comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Ballı'dan taraftarlara çağrı! '29. şampiyonluk için ant içtik'

19 Ağustos 2019, Pazartesi 14:44
Volkan Ballı'dan taraftarlara çağrı! '29. şampiyonluk için ant içtik'

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 2019-2020 sezonunun ilk haftasında Gazişehir Gaziantep ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de idari menajer Volkan Ballı, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Volkan Ballı, "29. şampiyonluk için mücadele etmek için ant içtik" dedi. 

"DİĞER TAKIMLAR BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"
"29. şampiyonluk yolunda mücadeleye ant içmiş durumdayız. Bu sene mutlaka kazanmamız gereken bir şampiyonluk var. Taraftarlarımıza olan borcumuzu ödemek istiyoruz. Elbette bu kolay olmayacak, her takım güçlü. Aile ortamı içerisinde çok iyi çalışarak 29. şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. İyi bir oyuncu grubumuz var. Son derece birbiriyle uyumlu şekilde çalışıyorlar. Teknik ekibimiz ve sportif direktörümüzle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bir inançla çalışıyoruz. Diğer takımlar bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakarak her maçı kazanmaya çalışacağız. İnşallah 29. şampiyonluğumuza ulaşacağız. Kaptan Emre'ye çok teşekkür ediyorum. Geldiği andan itibaren takımdaki oyunculara destek oluyor."

"TARAFTARIMIZ OLMADAN BAŞARILI OLAMAYIZ"

"Yanlış bir pas veya vuruşta futbolcularımızı eleştirmesinler. Islıklanma, uğultu çıkmasın. Son birkaç maçta bunu yaşadık. Ben de tribünlerden geldim, tribüncüyüm. Gerçek Fenerbahçeliler hiçbir zaman zaten bunu yapmaz. Taraftar elbette haklıdır ama maç içerisinde bunu yapmasınlar. Taraftar mutlu olmadığı zaman tepki koyabilir ama bunu özellikle maç içerisinde yapmayalım. Bu, uzun bir yol. 2003 yılında göreve başladığımda ilk maçımızı kaybetmiştik ama o sezonu şampiyon tamamlamıştık. İçinden geldiğim Fenerbahçe taraftarından tek ricam, sonuna kadar takıma destek olsunlar. Hangi oyuncu olursa olsun en ufak pas hatasında tepki göstermesinler. 29. şampiyonluğumuzu kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Yeter ki taraftarlarımızla bütünleşelim. Taraftarımız olmadan biz başarılı olamayız. Onların desteği çok önemli. Omuz omuza şampiyonluğu kazanmaya çalışalım. Hepimiz hata yapıyoruz, hangi oyuncumuz olursa olsun taraftarımızdan anlayış bekliyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!