comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Ballı: "Trabzonspor maçındaki sevincim gole ve beraberliğe değildi"

04 Mayıs 2019, Cumartesi 22:53
Volkan Ballı:

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, Trabzonspor maçının son saniyesinde gelen golün ardından yaşanan sevinçle alakalı konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, Kasımpaşa maçının ardından TRT Spor'a konuşarak geçtiğimiz hafta oynanan Trabzonspor maçında gelen son saniye golüyle ilgili yaşanan sevinçle alakalı konuştu. Kamuoyunda Fenerbahçe'nin gol sonrasındaki sevincinin abartılı şekilde yapıldığı yorumlanırken, Volkan Ballı sevincinin verilen mücadeleye olduğunu söyledi. 

TRT Spor'a konuşan Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı şu açıklamaları yaptı:
"BERABERLİĞE VE GOLE DEĞİL, MÜCADELEYE SEVİNDİM"

Biz son dakikada gole attık. Takımımız çok sevindi. Ben de çok sevindm. Korner bayrağına koştum. Benim sevincim gole değil, takımın 10 kişi kaldıktan sonra verdiği onurlu mücadeleydi. Çok çalışıyoruz ama bazen olmuyor. Bir türlü şans yanımızda olmuyordu. Son dakikadaki golde belki şans yanımızdaydı ama verilen mücadelenin neticesindeki goldü. Biz orada beraberliğe ve atılan gole değil, mücadeleye sevindik. Biz birçok maçta 10 kişi kalmamıza rağmen geri dönüş yaptık. 

"ÇOK DAHA İYİ YERLERDE OLMALIYIZ"

Kasımpaşa maçında da daha farklı kazanabilirdik. Şimdi yapmamız gereken, gece gündüz çalışmalarımıza devam ederek olabildiğince ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Olmaması gereken bir yerdeyiz. Çok daha iyi yerlerde olmalıyız. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"