comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vincent Janssen, Tottenham'a mı dönüyor? Fenerbahçeli yöneticiler konuştu

27 Aralık 2017, Çarşamba 15:32
Vincent Janssen, Tottenham'a mı dönüyor? Fenerbahçeli yöneticiler konuştu

Fenerbahçe'de Vincent Janssen'in Tottenham'a Ocak ayında geri döneceği iddiaları gündeme gelirken konuyla ilgili FutbolArena, Fenerbahçeli yetkililere ulaştı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de ara transfer dönemi için çalışma başlarken Vincent Janssen'in takımdan ayrılıp Tottenham'a döneceği iddiaları gündeme gelmişti.


Fenerbahçe'de Vincent Janssen, Tottenham'a dönecek mi?


Fenerbahçe'de ilk yarıda Aykut Kocaman'ın çok önem verdiği oyunculardan biri olan Vincent Janssen ile ilgili çıkan haberler kafaları karıştırdı. İngiliz ekibi, oyuncusunu Fenerbahçe'ye kiralarken 'Ocak ayında istersek çağırabiliriz' maddesi koydurmuştu. Çıkan haberlerde Tottenham'ın bu madde gereğince oyuncusunu Ocak ayında çağıracağı iddiaları basında yer almıştı.

FutbolArena, Fenerbahçeli yöneticilere ulaşıp konuyla ilgili bilgi aldı. Fenerbahçeli yetkililer, kendilerine Tottenham'dan bu yönde herhangi bir talep gelmediğini ve Janssen'in sezon sonuna kadar takımlarında kalacağını belirtti.
Fenerbahçe'nin Janssen ile Haziran ayına kadar kiralık sözleşmesi bulunuyor.
 

Vincent Janssen'in Fenerbahçe performansı


Sezon başından beri Fenerbahçe ile 11 karşılaşmada 804 dakika süre alan Hollandalı golcü Vincent Janssen, bu süreçte Fenerbahçe forması altında 3 gol, 4 asistlik performan sergiledi. Hollandalı golcünün bonservisi alınmazsa sezon sonu Tottenham takımına geri dönecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.