comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vincent Janssen, Aykut Kocaman'dan teşekkürü aldı

30 Aralık 2017, Cumartesi 10:13
Vincent Janssen, Aykut Kocaman'dan teşekkürü aldı

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Tottenham'dan kiralanan ve ayrılacağı iddia edilen Vincent Janssen'den önemli açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin sezon başında Tottenham'dan kiraladığı Vincent Janssen ilk yarının tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Janssen'in Tottenham tarafından geri çağıracağı iddia edilmiş ancak bu iddialar hem kulüp hem de oyuncu tarafından yalanlanmıştı. Hollandalı 23 yaşındaki golcü hem bu transfer gelişmesine değinirken Aykut Kocaman da oyuncusuna teşekkür etti.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Janssen açıklamaları


Fanatik'in haberine göre, genç golcü, "Ben buraya bir sezonu tamamlamak için geldim. Henüz Fenerbahçe'de görevimi tamamlamadım” yorumunda bulundu.
Kocaman da, takıma olan bağlılığını gösteren Hollandalı yıldıza teşekkür edip, “Sen bize lazımsım. Sistemimde önemli bir figürsün. 2018'de senden çok şeyler bekliyorum. Tatilde iyice dinlen, kampa kafan rahat olarak gel” ifadelerini kullandı. 
 

Vincent Janssen'in Fenerbahçe performansı


Sezon başından beri Fenerbahçe ile 11 karşılaşmada 804 dakika süre alan Hollandalı golcü Vincent Janssen, bu süreçte Fenerbahçe forması altında 3 gol, 4 asistlik performan sergiledi. Hollandalı golcünün bonservisi alınmazsa sezon sonu Tottenham takımına geri dönecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.