comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vedat Muriqi ve Murat Sağlam'dan iddialı sözler

22 Temmuz 2019, Pazartesi 22:05
Vedat Muriqi ve Murat Sağlam'dan iddialı sözler

Fenerbahçe'nin Wolfsburg ile 1-1 berabere kaldığı hazırlık maçında Murat Sağlam ile Vedat Muriqi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe hazırlık maçında Wolfsburg ile 1-1 berabere kaldı. Sarı lacivertlilerin tek golünü atan Vedat Muriqi ile müsabakada başarılı bir performans sergileyen Murat Sağlam, karşılaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

VEDAT MURİQİ: "FENERBAHÇE CAMİASI İÇİN HER ŞEYİMİ VERECEĞİM"
Öncelikle takım adına konuşmak gerekirse, ilk geldiğim günden beri güzel uyum sağladım. Herkes bana çok yardımcı oldu adapte olmam için. Kendi adıma da konuşursam, elimden geldiğince Fenerbahçe camiası için her şeyimi vereceğim. Bu camiaya altın harflerle yazdırmak istiyorum. Kendi performansıma gelince, iyi başladığımı düşünüyorum. Umarım bu performansım lige de yansır. 

MURAT SAĞLAM: "DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİM"

İyi maçtı. İyi oynadık. Şu an her şey iyi gidiyor Allah'a şükür. Bugünkü maçtan daha iyisini yapabiliriz. Ben de kendi adıma daha iyisini yapabilirim. Ben genç oyuncuyum ve daha çok şey yapmam lazım. 10-15 zamanım var. Çok çalışıp, formayı giymek istiyorum. Sakin sakin, sessiz sessiz. İnşallah bir gün Fenerbahçe formasıyla Kadıköy'de oynayabilirim.  İlk maçtan sonra benim için tezahüratlar yapıyorlar. Çok mutlu oldum gerçekten. Elimden geleni yapmak istiyorum. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!