comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ve Konoplyanka konuştu! Fenerbahçe taraftarları bekliyor

14 Haziran 2019, Cuma 19:36
Ve Konoplyanka konuştu! Fenerbahçe taraftarları bekliyor

Fenerbahçe taraftarlarının takımlarında görmek istediği Konoplyanka, geleceğiyle ilgili Ukrayna basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe taraftarlarını son günlerde en fazla heyecanlandıran isimlerden biri olan Konopylanka geleceğiyle ilgili konuştu. Ukrayna Milli takım formasıyla Sırbistan karşısında 5-0 kazanılan maçta 2 gol atan yıldız futbolcu geleceğiyle ilgili ülke basınına konuştu. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Konoplyanka transferi


Milli maçların ardından tatile çıkan yıldız futbolcu Konoplyanka, henüz geleceğiyle ilgili karar vermediğini ve şu anda tatilde olduğunu söyledi. Ukraynalı futbolcu, "Henüz menajerimle konuşmadım. Gelen tekliflere göre karar vereceğiz. Şu anda tatildeyim ve tatilden sonra menajerimle konuşarak gelecek olan tekliflere göre hareket edeceğiz. Somut bir şey olduğu zamanda sizleri bilgilendireceğim." dedi. 

INSTAGRAM HESABINA MESAJ YAĞDI
Öte yandan Konoplyanka resmi instagram hesabından tatil fotoğraflarını paylaşırken, Fenerbahçe taraftarları ise paylaşımın altında "Come to Fenerbahçe" mesajları yağdırdı. 


 

Konoplyanka'nın Schalke performansı


Konoplyanka bu sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!