comScore
1 / 8

Ve Giuliano açıkladı! "Transferim..."

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Giuliano, transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

2 / 8
Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken takımın yıldızlarından Giuliano için transfer teklifleri geldiği iddia edilmişti.
3 / 8
Brezilyalı futbolcu, basında çıkan iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. Giuliano, Fenerbahçe’de mutlu olduğunu ve takımda kalmak istediğini söyledi.
4 / 8
Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları devam ederken Giuliano basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Brezilyalı futbolcunun açıklamaları şu şekilde:
5 / 8
Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Günde çift idman yapıyoruz. Fizik, taktik ve mental olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.
6 / 8
Futbolda mutlu anlar olduğu kadar hayal kırıklıkları da olabiliyor. Milli Takıma davet edilmediğim için üzüldüm ama Fenerbahçe’de kariyerimin en iyi ikinci performansını sergilediğim için mutluyum.
7 / 8
Yeni bir sene, bizim için yeni bir mücadele demek. Yeni bir hocamız ve sistemimiz var. Takım olarak bu sisteme adapte olduğumuzda benim de performansım daha yukarı çıkacaktır.
8 / 8
Medyada yer alan transfer haberlerini ben de gördüm. Ben Fenerbahçe’de çok mutluyum ve burada kalmak istiyorum. Menajerime veya bana gelen bir transfer teklifi olmadı.

Taraftarlar bizim 12. oyuncumuz. Onlarla çok daha güçlü oluyoruz. Bizi desteklesinler. Başarılar ancak birlikte olur.