comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Persie'ye övgü dolu sözler: 'O gerçek bir profesyonel'

05 Ocak 2018, Cuma 19:59
Van Persie'ye övgü dolu sözler: 'O gerçek bir profesyonel'

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve önümüzdeki günlerde sözleşmesinin artık resmi olarak sonlandırılması beklenen Van Persie hakkında Advocaat'ın yardımcılığını yapan Cor Pot övgü dolu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından Antalya kamp kadrosuna alınmayan ve bileti kesilen Van Persie hakkında sarı lacivertlilerin eski teknik direktörü Dick Advocaat'ın yardımcılarından Cor Pot açıklamalarda bulundu. Van Persie'nin Feyenoord'a transferi hakkında konuşan Cor Pot, Hollandalı yıldıza övgüler yağdırdı. 


Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de bu sezon yaşadığı sakatlık problemleri yüzünden uzun süredir forma giyemeyen ve teknik direktör Aykut Kocaman tarafından bileti kesilerek Antalya kamp kadrosuna alınmayan Van Persie ile yollar artık ayrılıyor. Fenerbahçe yönetimi Hollandalı futbolcunun menajeriyle sözleşmesinin feshi konusunda görüşmelerini sürdürüyor ve önümüzdeki günlerde bu konunun netlik kazanacağı kaydedildi. 

"VAN PERSİE GERÇEK PROFESYONEL"
Öte yandan Fenerbahçe'nin eski teknik direktörlerinden Dick Advocaat'ın yardımcılığını yapan Cor Pot, Goal'e yaptığı açıklamada Van Persie hakkında, "O gerçek bir profesyonel. Fiziksel olarak hazır durumda olursa Feyenoord'a büyük katkı sağlar. Feyenoord'da çok gol atacağından eminim. Yeter ki fit olsun. Van Persie hala bir değer ve değer Feyenoord'a büyük katkı sağlayacaktır." diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)