comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Van Persie'nin benzin parası da Fenerbahçe'den"

27 Aralık 2017, Çarşamba 20:01

Fenerbahçe'de Van Persie'nin özel harcamalarını kulübe masraf ettiği iddia edildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de bu sezon yaşadığı sakatlıklar yüzünden aylardır forma giyemeyen Van Persie hakkında çarpıcı bir gelişme yaşandı. Son dönemde kulüpten aldığı dev maaşı konuşulan Hollandalı futbolcu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. 

"ÖZEL HARCAMALARI KULÜBE MASRAF ETTİ"
Van Persie'nin sözleşmesinde yer alan maddelere göre özel harcamalarını da kulübe fatura ettiği iddia edildi. Fotomaç'ın haberine göre; Van Persie'nin eşinin araba benzininden çocuklarının özel ders masraflarına kadar bütün harcamaları kulübe fatura ettiği kaydedildi. Ayrıca Hollandalı futbolcunun son olarak gittiği bir mekanda valeye ödediği 100 liralık ücreti de masraf olarak yazdığı fakat kulüp muhasebesinin "Faturası yok" diyerek ödemeyi reddettiği iddia edildi.
 

Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu?


Fenerbahçe yönetiminin teknik direktör Aykut Kocaman'ın isteği üzerine transferde gündemini sol bek transferine çevirecek. İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım'ın yetersiz performansı nedeni ile sol bek transferi yapmak isteyen Fenerbahçe'de yönetim öncelikli olarak listede yer açabilmek için Robin van Persie ile ile birlikte bir yabancı futbolcu ile yolları ayırmayı hedefliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.