comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Persie sakatlandı, Fenerbahçe sorumlu tutuldu

31 Mart 2018, Cumartesi 17:43

Feyenoord'da son haftalarda attığı gollerle eski günlerine geri dönüş sinyali gösteren Van Persie yeniden sakatlandı. Van Persie'nin sakatlanmasından sonra Hollandalı bir gazeteci bundan Fenerbahçe'yi sorumlu tuttu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de sezon başından bu yana uzun süren sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen ve ara transfer döneminde Feyenoord'a transfer olan Van Persie, sakatlığı nedeniyle Pazar günü oynanacak olan Excelsior maçında forma giyemeyecek.

Van Persie'nin yaşadığı sakatlıkla ilgili olarak Hollandalı gazeteci Mossou, Fenerbahçe'ye son derece çarpıcı göndermelerde bulundu. 
"FENERBAHÇE VAN PERSİE'Yİ MAHFETTİ"

Gazeteci Mossou yaptığı yorumda, "Fenerbahçe, Van Persie'yi mahfetti. Onun boğulmasına izin verdi. Geçen 4 ay Van Persie'yi çok kötü olumsuz etkiledi. Van Persie Pazar günü Excelsior maçında forma giyemeyecek. Bu hem Feyenoord, hem de Van Persie için büyük kayıp. Fiziksel olarak Van Persie'nin güçlü olması için zaman gerekiyor ama dediğim gibi Fenerbahçe'de geçirdiği dönem Van Persie'yi oldukça geriye götürdü." diye konuştu. 


Van Persie Feyenoord'da kaç gol attı?


Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Feyenoord ile sözleşme imzalayan Robin Van Persie bu sezon Hollanda Ligi'nde oynadığı 8 maçta 4 gol attı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.