comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Hooijdonk'tan Advocaat'a sert sözler! "Kokuşmuşluğu gösteriyor" - Fenerbahçe Haberleri

28 Nisan 2017, Cuma 18:49
Van Hooijdonk'tan Advocaat'a sert sözler!

Eski Fenerbahçeli futbolcu Van Hooijdonk'tan Hollanda Milli takımının başına geçeceği iddia edilen ve bizzat görüştüğünü açıklayan Advocaat'a sert tepki ve veto geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'den sezon sonunda ayrılacağını açıklayan Dick Advocaat'ın Hollanda Milli takımın başına geçeceği yönündeki haberlere Van Hooijdonk'tan sert tepki geldi. Sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacak olan ve yeniden Hollanda milli takımını çalıştıracağı yönünde haberler çıkan ve görüştüğünü itiraf eden Advocaat'a, Van Hooijdonk'tan veto geldi. 


Dick Advocaat Hollanda milli takımını mı çalıştıracak?


Eski Fenerbahçeli futbolcu Van Hooijdonk, Hollanda Milli takımının teklif götürdüğü Henk ten Cate'nin teklifi kabul etmemesi üzerine, "Kendisinin vermiş olduğu karara saygı duyuyorum Advocaat şu anda milli takım için kesinlikle bir alternatif tercih olmamalı." yorumunu yaptı.

"ADVOCAAT OPSİYON OLMAMALI"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advoacat'ın Hollanda milli takımın başına geçeceği yönündeki haberler hakkında "Evet görüştüm ama sadece bu." açıklaması üzerine Van Hooijdonk, Haberleri okuyunca gerçekten çok şaşırdım. Henk Ten Cate'e saygı duyuyorum ama Advocaat opsiyon olmamalı."

"KOKUŞMUŞLUĞU GÖSTERİYOR"

"Bu yaşanan durum Hollanda Futbol Federasyonu'nun kokuşmuşluğunu gösteriyor. Advocaat şu anda milli takımı ayağa akldıracak son kişidir. Çünkü takımın içinde yaşadığı karmaşık durumun sebeplerinden birisi de kendisidir. Sezon başındaki habersiz ayrılması ve yarattığı durum ortada."


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!