comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van der Wiel'den Fenerbahçe için şok sözler! 'İyi davranmadılar'

07 Şubat 2018, Çarşamba 12:43
Van der Wiel'den Fenerbahçe için şok sözler! 'İyi davranmadılar'

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon sonunda yolları ayırdığı Van der Wiel, Amerika'da önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği ancak beklenen performansı alamadığı ve geçtiğimiz sezon sonunda yolları ayırdığı Gregory van der Wiel, Amerika'da gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. MLS ekiplerinden Totonto ile anlaşan Van der Wiel, Amerika'da futbol zevkini yeniden yaşamak istediğini belirtti.

Türkiye'deki kariyerini "iyi bir deneyim değildi" sözleriyle açıklayan Hollandalı futbolcu, Fenerbahçe'nin de kendisine iyi davranmadığını ifade etti.
İşte Van der Wiel'in açıklamaları:

"FENERBAHÇE BANA İYİ DAVRANMADI"

"Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladım ama 3 ay sonra sorunlar başladı. Kulüp bana iyi davranmadı. Türkiye benim için iyi bir deneyim değildi. Türkiye'de özel hayatımda kötüydü ve orada çok para kaybettim. Türkiye'de futbol oynama zevkimi kaybettim. Bu yüzden orayı terk etmem gerekiyordu."

"AMERİKA, AVRUPA'DAN 10 YIL İLERİDE"

Instagram'da paylaştığım fotoğraflarla yargılanmaktan yoruldum. Ben göründüğüm gibiyim. Her zaman sıkı çalışan biri oldum. Son 2 yılda futbol dışındaki tarzım nedeniyle yargılandığımın farkındayım. Amerika'da zihniyet çok farklı. Halkın sporla ve profesyonellikle nasıl yaşadığını birçok kez gördüm. Burası Avrupa'dan daha farklı, en az 10 yıl ileride."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.