comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Bronckhorst: "Van Persie bizim rol modelimiz"

13 Ocak 2018, Cumartesi 18:03
Van Bronckhorst:

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, Robin van Persie hakkında övgü dolu açıklamalar yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Feyenoord'u 18 yıl sonra geçtiğimiz sezon şampiyonluğa taşıyan Hollandalı teknik adam Giovanni van Bronckhorst, Fenerbahçe'den yeni transferleri Robin van Persie hakkında açıklamalar yaptı. Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da!

ROBİN VAN PERSİE, KUYT GİBİ...
"Herkes Robin van Persie hakkında ne düşündüğümü biliyor" diyen Van Brunckhorst, "Onun transferi aynı zamanda genç oyuncularımız için bir rol model transferi. Ondan önce Dirk Kuyt bizim rol modelimizdi. Şimdi Robin van Persie bu görevi üstlenecek ve genç oyuncuların ondan öğreneceği çok şey olacak." ifadelerini kullandı. 

Kendisinin de genç bir oyuncu iken, tecrübeli ve idol futbolculardan çok şey öğrendiğini dile getiren Van Bronckhorst, "Bu yüzden sadece saha içinde değil, Van Persie'nin saha dışında da bize büyük katkıları olacak" ifadelerini kullandı. 

"VAN PERSİE'DEN BAŞKA KİMSEYE İHTİYAÇ YOK"

Geçen sezonu şampiyon tamamlamasına karşın bu sezon bir maç eksiği ile 5. sırada yer alan Feyenoord'ta teknik adam Van Bronckhorts transferle ilgili de konuştu ve "Van Persie'den başka kimseye ihtiyacımız yok" dedi.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)