comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Valbuena'ya Şampiyonlar Ligi övgüsü: "Meydan okudu"

29 Ağustos 2019, Perşembe 01:10
Valbuena'ya Şampiyonlar Ligi övgüsü:

Yunan basını, Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan Olympiakos'ta yeni transfer Valbuena'ya övgüler yağdırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Olympiakos ile anlaşan Valbuena, takımının Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmasında büyük rol oynadı. Sergilediği başarılı performans, gol ve asistleriyle takımına büyük katkı sağlayan Valbuena, Yunan basınından da övgü aldı. 

Yunan basını sezon başında Valbuena'nın Olympiakos'u emeklilik mi yoksa yeni bir meydan okuma olarak görüp görüp görmediğini sorgularken, ön eleme maçlarının ardından Fransız futbolcunun performansıyla yeni bir meydan okumaya geldiğini ispatladığını yazdı. 
Valbuena, Olympiakos formasıyla Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde oynadığı 6 maçta 1 gol atarken, 5 asist yaptı. Fransız futbolcunun Olympiakos'un hücum hattına farklı bir boyut kazandırdığını yazan Yunan basını, Valbuena'nın takım için değişilmez bir oyuncu olduğunu belirtti. 

VALBUENA'DAN PAYLAŞIM

Öte yandan Olympiakos'un, Krasnodar'ı eleyerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldığı maçın ardından Valbuena instagram hesabından "Şampiyonlar Ligi'ne geri döndüğüm için gururluyum." mesajını paylaştı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!