comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Valbuena'nın menajerinden Fenerbahçe itirafı

23 Mart 2018, Cuma 17:47

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Mathieu Valbuena'nın menajeri Le Dauphine'e konuştu. Jean-Pierre Bernes oyuncusu Valbuena hakkında Fenerbahçe'ye transferi süreci hakkında itirafta bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında Fransa'nın Lyon takımı ile sözleşmesini tamamlayıp serbest kalan ve bonservis bedeli ödemeden transfer ettiği Fransız yıldız Mathieu Valbuena'nın menajeri oyuncusu hakkında konuştu. Jean-Pierre Bernes, oyuncusu Valbuena'nın Fenerbahçe'yi seçme sebebini açıkladı.

 

Mathieu Valbuena'nın menajerinden Fenerbahçe ve Lyon itirafı 

 

Fransa'nın Lyon takımı ile sözleşmesini tamamlayarak Fenerbahçe'ye sezon başında transfer olan ancak Aykut Kocaman ile yıldızı barışmayan Fransız yıldız Mathieu Valbuena'nın menajeri oyuncusunun Lyon'dan ayrılık süreci ve Fenerbahçe'ye transferi hakkında Fransız basınına konuştu.

‘'LYON'DAN ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE GİDEMEDİKLERİ İÇİN AYRILDI''

"Valbuena, Lyon'da 2. sezonunu iyi geçirdi. Türkiye'de 2018 yılında daha az forma giymeye başladı. Valbuena futbolu çok seven bir çocuk. Lyon, Şampiyonlar Ligi'ne gidemediği için Lyon'da kalmak istemedi. Türkiye'den büyük bir teklif aldı. Pişman değil."
 

Mathieu Valbuena, Fenerbahçe'de kaç gol attı?

 

Sezon başından bu yana sık sık yedek kulübesine çekilen Fransız yıldız Valbuena sarı lacivertli takım adına çıktığı tüm kulvarlarda 32 maçta 2.000 dakika süre alırken 6 gol, 5 asistlik performans sergiledi. Valbuena'nın Fenerbahçe ile 2019 Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.