comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Valbuena'nın hatası Aykut Kocaman'ı sinirlendirdi

03 Şubat 2018, Cumartesi 19:50
Valbuena'nın hatası Aykut Kocaman'ı sinirlendirdi

Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçının ilk yarısında teknik direktör Aykut Kocaman orta sahada kritik bir bölgede top kaptıran Valbuena'nın bu hatasına sinirlendi. 

FutbolArena - Süper Lig 20. haftasında Fenerbahçe ile Gençlerbirliği karşı karşıya geldi. Teknik Direktör Aykut Kocaman ligin ikinci yarısında Valbuena'ya ilk kez 11'de şans verirken, Fransız yıldızın orta sahada kritik bölgede kaptırdığı top tehlikeli bir atağa dönüşüce Aykut Kocaman da kenarda sinirlendi. 


Fenerbahçe - Gençlerbirliği Valbuena haberleri


Fenerbahçe'de haftalardır Valbuena'yı ilk 11'de olmadığı için eleştirilen Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçında Aatif'in yerien Fransız yıldıza şans verdi. Öte yandan maçın ilk yarısında yaşanan bir pozisyonda Valbuena'nın kritik bölgede kaptırdığı top Gençlerbirliği atağına dönüşünce teknik direktör Aykut Kocaman da kenarda sinirlendi. 

Valbuena sol kanatta kontrol ettiği topun ardından pas atacak arkadaşını bulamayınca geriye dönmek zorunda kaldı. Bu esnada Gençlerbirliği'nden iki futbolcu birden pres yaparak topu kazandı ve tehlikeli bir kontra atağa dönüştü. Ancak bu atak sonuçsuz kaldı. 
AYKUT KOCAMAN SİNİRLENDİ

Aykut Kocaman ise ilk yarıda çok fazla etkili olamayan Gençlerbirliği'ne karşı bu fırsatın verilmesinin ardından kenarda sinirlenerek tepki gösterdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.