comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ümit Özat'tan Ali Koç'a flaş cevap: "Acı olan şey..." (FB Başkanlık seçimi)

02 Haziran 2018, Cumartesi 20:18
Ümit Özat'tan Ali Koç'a flaş cevap:

Aziz Yıldırım'ın, Ali Koç'a, Ümit Özat kırmızı kart görüp sizin locanıza geldiğinde siz bir futbolcu hakkında kötü söz söylediniz. Ümit de tepki gösterince siz Ümit'i locanızdan attırdınız mı? sözleri üzerine Ali Koç'un yanıtı sonrasında Ümit Özat da bir açıklama yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Genel Kurulu'nun ilk gününde Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un konuşmaları sırasında ismi geçen Ümit Özat kendisine ait instagram hesabından bir açıklama yayınlandı. 

ÜMİT ÖZAT'TAN AÇIKLAMA
Kongre sırasında ismim geçti. Benim hakkımda telefonla bağlanacak denldi. Ancak böyle bir şeye ne gerek vardı, ne de gerek kaldı. Sayın Ali Koç'un anlattığı olaylar azıyla, fazlasıyla yaşanmıştır. Bu zaten yıllardır bilinen bir olaydı. Ben Fenerbahçe kaptanıydım ve o zaman bir arkadaşımı savunmak için yapmam gerekeni yapmışımdır. Ancak acı olan Ali Koç'un bu kulübün efsanelerini sayarken para için bu kulübü bırakıp gidenleri, efsane ve kulübün temel taşlarından göstermesi üzücüdür. Fenerbahçe'nin iyiliği için ne gerekiyorsa o olsun. 
 

Ali Koç - Aziz Yıldırım konuşmalarında Ümit Özat kavgası


Aziz Yıldırım, Ali Koç'a, "Sayın Ali Koç, Ümit Özat kırmızı kart görüp sizin locanıza geldiğinde siz bir futbolcu hakkında kötü söz söylediniz. Ümit de tepki gösterince siz Ümit'i locanızdan attırdınız mı? dedikten sonra Ali Koç ise, Ben locamda maç seyrediyordum. Ümit Özat'ın içeride olduğunu bilmiyorum. Bir pozisyon oldu. Allah belanı versin tarzında gayri ihtiyatı tarzında bir tepki gösterdi. Kaptan geldi. Ya sen ne yaparsın diye tepki gösterince, Murat Özaydınlı araya girdi ve locadan çıkardı." yanıtını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.