comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ümit Özat canlı yayında Fenerbahçe'yi açıkladı

06 Kasım 2017, Pazartesi 12:17
Ümit Özat canlı yayında Fenerbahçe'yi açıkladı

Fenerbahçe'de teknik direktör adayları arasında gösterilen Ümit Özat, sarı lacivertli takım hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa etmesi beklenirken gündeme gelen isimlerden olan ve sarı lacivertli takımda futbolculuk kariyeride bulunan eski kaptanlardan Ümit Özat, canlı yayında bu iddialara cevap verdi. 


Ümit Özat Fenerbahçe'ye teknik direktör mü oluyor?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın yaşanan kötü sonuçlardan sonra istifa etmesine kesin gözü ile bakılırken gündeme gelen isimlerden olan Ümit Özat, sarı lacivertli takım hakkında flaş açıklamada bulundu.

''AYKUT KOCAMAN GÖREVDEYKEN..''
''Hayatım boyunca şeffaf oldum, içimden geçenleri söyledim. Orada bir teknik direktör görevdeyken bu konu hakkında konuşmak doğru olmaz. Fenerbahçe görevde hocası varken bir hocayı aramaz. Yarın hoca bırakır, ondan sonra konuşulacak şeyler bunlar. Şimdi bu göreve talip oldum diye sözler söylemek bir teknik direktöre yakışacak sözler değil.''

''TABİ Kİ HAYALİM FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ''

''Bir insan yetiştiği kulübünde en büyük hayali teknik adamlık yapmaktır bunlar normal şeylerdir. Alın yazısı diye birşey var hayırlısı ile olur. Fakat orada bir hoca var o hoca bizim abimiz, bu kulüpte yetişmiş bir efsanevimiz. Bir hoca görevdeyken göreve talip olmak yakışık almaz.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)