comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz

10 Kasım 2017, Cuma 09:35
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve özlemle anıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıl dönümünde ulu önderimizi saygı ve özlemle anıyoruz...

FutbolArena - Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bugün 79. ölüm yıl dönümü...

Zihniyetiyle, istikrarlı duruşuyla, zekasıyla, cesaretiyle ve askeri dehasıyla yok oluşun eşiğine gelmiş bir milleti yok olmaktan kurtarmış, bütün dünyanın saygısını kazanmış bir lider olan Mustafa Kemal Atatürk'ü FutbolArena ailesi olarak saygı ve özlemle anıyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıl dönümü nedeniyle spor kulüpleri anma mesajları yayımladı.

FutbolArena, spor kulüplerinin mesajlarını derledi.

FENERBAHÇE

Sonsuza dek ilke ve inkılaplarının izinde yürüyeceğimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 79. yıldönümünde minnet, şükran, özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.

GALATASARAY
 

Sadece Türk halkının değil, tüm insanlığın saygısına mazhar olmuş büyük devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk düşünce, ilke ve devrimleri ile yolumuzu aydınlattı, aydınlatmaya da devam ediyor.

Bizler bugün, Türk halkını bağımsız devlet düşüncesinde birleştiren ve bu ülküde kurtuluş mücadelesinin önderi olan Mustafa Kemal Atatürk'ü kaybetmenin hüznünü bir kez daha yaşıyoruz... 

Ve O'nu, aramızdan ayrılışının 79. yılında özlem, saygı, sevgi ve minnetle bir kez daha anıyoruz.

BEŞİKTAŞ

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 79. yılında özlemle ve minnetle anarken, izinde olduğumuzu yineliyor, aziz hatırası önünde en içten saygılarımızla eğiliyoruz.

Beşiktaş Camiası olarak; Atamız'a olan kalbimizdeki derin sevgi ve inançla, bizlere işaret ettiği muasır medeniyet yolunda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.

Dünya döndükçe Atamız'a olan sevgimiz, saygımız, inancımız ve Beşiktaşlı duruşumuz sürecektir.

Ulu Önderimiz Atatürk'ün en büyük eseri olan ve Türk Milleti'ne armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar birlik ve beraberlik içinde yaşatacağımıza olan inancımızı tüm dünyaya bir kez daha haykırıyoruz. 

TRABZONSPOR

Memleketin hiçbir kentinde, ışığın sönmeyecek Atam! Özlemle anıyoruz...

BURSASPOR

İstiklal Mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümsüzlüğe uğurladığımız günün 79. yıl dönümünde özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz ‬

ANKARAGÜCÜ
 

Yüce Türk milletinin geleceğini koruyarak, örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlüyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 79. yıldönümünde minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

ELAZIĞSPOR

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 79. yılında minnet, şükran, özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.

ADANA DEMİRSPOR

Vefatının 79. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, saygı, rahmet, şükran ve özlemle anıyoruz.

GAZİANTEPSPOR

Vefatının 79. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz...

ALTINORDU

Bugün; önünde saygıyla duruyoruz... Yarın; ilk adımı söz verdiğimiz gibi daha güzel bir gelecek için atacağız.

ANTALYASPOR

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı, minnet ve özlemle anıyoruz...

ESKİŞEHİRSPOR

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, saygı ve özlemle anıyoruz


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)