comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Uğur Dündar'ın 3 Temmuz anısı: 'Obradovic ağlayacaktı. Aziz Yıldırım bir anda...'

15 Mart 2018, Perşembe 20:14

Fenerbahçe'nin 3 Temmuz sürecine dair Gazeteci Uğur Dündar, Aziz Yıldırım ve Obradovic ile olan anısını anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe TV'de yayınlanan Son Kale Programı'nda Gazeteci Uğur Dündar, 3 Temmuz sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu. 4-3'lük Sivasspor maçı öncesinde Aziz Yıldırım ile telefon konuşması yaptığını söyleyen Uğur Dündar, Obradovic ile Aziz Yıldırım arasındaki özel görüşmeyi de söyledi. 


Fenerbahçe ve 3 Temmuz olayları


Fenerbahçe'nin 3 Temmuz sürecine dair Gazeteci Uğur Dündar, Fenerbahçe TV'de şu ifadeleri kullandı:

"SİVASSPOR MAÇI ÖNCESİ AZİZ YILDIRIM'I ARADIM..."
Sivasspor maçı öncesi Aziz Yıldırım'ı aradım. Başkanım herhalde şampiyonluğumuzu kutlayabiliriz değil mi? Dedim. Yok Uğur bey, bu maçlar son saniyesine kadar belli olmaz dedi. Alamayabilirdik o maçı. 

"OBRADOVIC AĞLAYACAKTI..."

Obradovic de başkanın cezasının onaylanmasından paniğe kapılmış. Herhalde ben istediğimi yapamayacağım diye endişeli. Nasıl sıkıntılı anlatamam. Aziz Yıldırım ile özel görüştüler, ben de vardım. Ben ceza evine girsem bile sana verdiğim bütün sözler tutulacak. O adamın yüzündeki gergin ifadenin yerini bir anda, mutluluğa ve güvene inanca terk ettiğini gördüm. Böyle bir ağlar suratla girdiği odadan gülerek ayrıldı. Bunlar müthiş şeyler. Bunun filmi yapılır. 

"3 TEMMUZ ANILMASI GEREKEN BİR DURUMDUR"

Biz gelecek kuşaklara 3 Temmuz'u hatırlatmak durumundayız. 3 Temmuz bizim için yeniden doğuşun, şahlanışın günüdür. Ayrıca anılması gereken bir gündür. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.