comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Uğur Dündar: 'İnşallah şampiyon olacağız'

29 Kasım 2022, Salı 21:36
Uğur Dündar: 'İnşallah şampiyon olacağız'

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, "Bu sezon futbol dışında basketbol ve mümkün olduğunda diğer branşlarda da şampiyonluk hedefliyoruz." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, TV100'de Candaş Tolga Işık'ın "Az Önce Konuştum" programının konuğu oldu. 

"İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
"İnşallah şampiyon olacağız. Çok büyük hedeflerimiz var. Mümkün olan tüm branşlarda şampiyon olmak istiyoruz. Cumhuriyet'in Feneri olarak iz bırakmak istiyoruz. Birlik ve bütünlük içinde hareket ediyoruz. Camiada durum çok iyi. Çünkü Jorge Jesus gibi futbol bilgesi, bir otorite, çok büyük bir karizma, futbolcuların çok saygı duyduğu bir isim. Enner Valencia'yı yeniden yarattı resmen." 

"GALATASARAY, BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPORLULARDAN DA DESTEK GELİYOR"

Geçenlerde Fenerbahçe 1907 Derneği 30. yılını kutladı. Derneğin kurucuları Mustafa Koç, Ali Koç Fenerbahçe'ye gönül vermiş olan değerlerimiz. Öneri üzerine bir sürü komplo teorisi ortaya atıldı. Çünkü saçma. Çok büyük destek geldi. Benim attığım tweet 3 milyon görüntülenmiş. O gece ilk kez dile getirilmiş bir söylem değil. Ali Koç'un da ifade ettiği gibi daha önce Yüksek Divan Kurulu toplantılarında Atatürk Stadyumu olarak yeniden tescil edilmesi önerildi. Bu yıl 100. yıl olduğundan herhalde en uygun zamanlama olarak düşünüyorlar. Bütün Fenerbahçelilerin oyu ve desteğiyle kararlaştırılmasının yerinde olacağını değerlendiriyorlar. Katılıyorum.  Çok yakışır Fenerbahçe'ye. Muazzam destek var. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonsporlulardan yurdun her yanından destek geliyor. "
 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!