comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Uğur Dündar: "Fenerbahçe'de geleceğin en büyük başkanı Ali Koç'tur. Aziz Yıldırım ise..."

28 Mart 2018, Çarşamba 23:34

Uğur Dündar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve Önder Fırat'ın İzmir'de katıldığı panelde seçime dair önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve aynı zamanda Önder Fırat, İzmir'de “3 Temmuz ve FETÖ Kumpaslarının Bilinmeyenleri" konulu panele katıldı. Bu panelde ayrıca Sözcü Gazetesi Yazarı Uğur Dündar Fenerbahçe'nin Haziran ayındaki seçimleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Uğur Dündar'ın Aziz Yıldırım - Ali Koç ve Fenerbahçe seçim sözleri 


"AZİZ YILDIRIM FENERBAHÇE TARİHİN EN BÜYÜK, ALİ KOÇ DA GELECEĞİN EN BÜYÜK BAŞKANIDIR"

Aziz Yıldırım bana göre Fenerbahçe tarihinin en büyük başkanıdır. Sayın Ali Koç da geleceğin en büyük başkanıdır. Kongrenin sabahında Fenerbahçe'nin zayıflamış olarak değil, tam tersine güçlenerek çıkmasını sağlamak için her Fenerbahçelinin, her Mustafa Kemal'in askerinin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekli. Biz bu görevi yerine getirmeliyiz. Fenerbahçe bölünmemeli, güç kaybına uğramamalı ve tam tersine o kongreden daha da güçlenerek çıkmalıdır. Bunu yapamazsak FETÖ çok sevinir. FETÖ'nün başka hesapları devreye girer. Bu nedenle, Fenerbahçe tarihinin en büyük başkanı sayın Aziz Yıldırım ile geleceğin Başkanı 
"AZİZ BAŞKAN EL VERECEK ZATEN, ADIM GİBİ EMİNİM"

Aziz Başkan ona el verecek zaten. Ben bunu biliyorum. Aziz Başkanın çok haklı bir argümanı var. Ne dedi? Yargıtay bir karar versin dedi. Yargıtay karar verdiği gün, "Benim nöbetim buraya kadar. Bundan sonra ben Fenerbahçe'yi yönetmeye layık değerli bir arkadaşıma el uzatacağım diyecektir." Bundan adım gibi eminim. O nedenle biz bu süreci asla zayıflayarak geçirmemeli ve onların eline kozlar vermemeliyiz. 

"FETÖ'NÜN BAŞARAMADIĞINI PERDE ARKASINDA..."

FETÖ'nün başaramadığını, perde arkasında bir takım farklı hesaplar peşinde koşanların oyunlarına zemin hazırlayabilecek fırsatları sunmamalıyız. Fenerbahçe demek, Türkiye'nin birliği demektir arkadaşlar." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.