comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Uğur Boral hakkında suç duyurusu! İki öğrenciyi darp ettiler

02 Kasım 2017, Perşembe 18:12
Uğur Boral hakkında suç duyurusu! İki öğrenciyi darp ettiler

Eski Fenerbahçe ve Beşiktaşlı Uğur Boral hakkında basket maçı sonrası iki üniversite öğrencisini darp ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi. 

FutbolArena - Eski futbolcusu Uğur Boral hakkında suç duyurusu! Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen, şu anda spor yorumculuğu yapan Uğur Boral hakkında 18 yaşındaki iki üniversite öğrencisini darp ettiği suçlamasıyla suç duyurusunda bulunuldu.


Uğur Boral kavgası, ne oldu?


Ataşaehir'de bir spor salonunda meydana gelen olayda Uğur Boral ve arkadaşları hakkında darp edilen iki üniversite öğrencisinin şikayetçi oldukları belirtildi. Milliyet'in haberine göre; Uğur Boral'ın da ifadeye çağırdığı kaydedildi. Yaşanan olaya göre, Ataşehir'deki sitenin spor salonunda, üniversite öğrencileri Uğur Boral ve arkadaşlarıyla basketbol maçı yaptılar. Öğrencilerin iddiasına göre Boral yenilgiyi hazmedemeyince ‘blok yapma' suçlamasıyla başlattığı münakaşayı küfür ve fiziki saldırıya dönüştürdü. Yere düşen öğrencilerden birinin de kafasını tekmeledi. Spor salonundakilerin araya girmesiyle olay yatıştırıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Yaşanan kavgada üniversite öğrencilerinin yüz ve kafa bölgelerinden darbe aldıkları, bu nedenle hastaneye gittikleri öğrenildi. Öğrencilerden biri kafasından ciddi darbe aldığı için de beyin tomografisi çekildi ve bir haftalık iş göremez rapordu aldı. Mağdur öğrencilerin polise başvurmaları neticesinde Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. 

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)