comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tuvana Türkay ile Alper Potuk'un havaalanı skandalı! (Tuvana Türkay kimdir?)

03 Haziran 2019, Pazartesi 15:22
Tuvana Türkay ile Alper Potuk'un havaalanı skandalı! (Tuvana Türkay kimdir?)

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile sevgilisi Tuvana Türkay'ın havaalanında yaşadığı olay gündem oldu. Tuvana Türkay kimdir, Tuvana Türkay kaç yaşında, Tuvana Türkay fotoğrafları ve Tuvana Türkay Instagram paylaşımları şeklindeki aramaların yanıtları haberimizde.

Tuvana Türkay kimdir, Tuvana Türkay Instagram, Tuvana Türkay kaç yaşında, Tuvana Türkay fotoğrafları, Tuvana Türkay dizileri, Tuvana Türkay filmleri, Tuvana Türkay kim, Tuvana Türkay Alper Potuk havaalanı olayı şeklinde yapılan aramaların yanıtlarını sizler için derledik. Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'un uzun süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Tuvana Türkay ile havaalanında yaşadığı olay gündem oldu. 
 

Tuvana Türkay ile Alper Potuk havaalanı olayı nedir?


Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe'nin futbolcusu Alper Potuk, sevgilisi Tuvana Türkay ile tatil için Dalaman'a gitmek istedi. Havaalanına geç kalan Alper Potuk, uçağa binmiş olan sevgilisi Tuvana Türkay'ı arayarak uçaktan inmesini söyledi. Bu sayede uçağın rötar yapması sonrası Alper Potuk'un uçağa yetişmesi planlandı. fakat yetkililer Alper Potuk geldikten sonra çifti uçağa almayınca olanlar oldu. Tuvana Türkay'ın yaşanan gerginlik sonrası Instagram hesabında "Rezilsin THY" şeklinde paylaşım yapması sosyal medyada gündem oldu. 


 

Alper Potuk'un sevgilisi Tuvana Türkay kimdir? 


Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu. Tuvana Türkay, Bulgaristan gözmeni Rizeli bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. Tuvana Türkay oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri aldı. Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 yılında Güvercin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay Instagram paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)