comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Turgay Altay kimdir? Alper Aşçı kimdir? Murat Öztürk kimdir? (Ali Koç'un bilgi sızdırıyor dediği Aykut Kocaman'ın yardımcıları)

10 Ekim 2018, Çarşamba 15:24
Turgay Altay kimdir? Alper Aşçı kimdir? Murat Öztürk kimdir? (Ali Koç'un bilgi sızdırıyor dediği Aykut Kocaman'ın yardımcıları)

Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'deki yardımcıları kim? Ali Koç'un bilgi sızdırıyorlar dediği yardımcı antrenörler kim? Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde görevlerine son verdiği Murat Öztürk, Alper Aşçı ve Turgay Altay hakkında merak ettikleriniz haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, FB TV Gündem Özel Programı'nda geçtiğimiz günlerde görevlerine son verilen antrenörler Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı hakkındaki kamuoyunu sallayan açıklamalarının ardından Turgay Altan, Murat Öztürk ve Alper Aşçı merak edilmeye başlandı. 

Fenerbahçe'nin görevlerine son verdiği antrenörler kim? Aykut Kocaman'ın ekibindeki antrenörler kim? Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde. 
 

Turgay Altay kimdir?


Adı:Turgay Altay
Doğum tarihi:16.02.1980
Doğum Yeri: İstanbul
Medeni Durumu:Bekar
Atrenörlüğe Başlama Tarihi:2004
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2004
Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar:
Başarıları:Mini Minikler Ligi Şampiyonluğu
Mini Minikler Türkiye 3.'lüğü
 

Alper Aşçı kimdir?


Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapan ve bu sezon da takımda bulunan ve Ali Koç'un bilgi sızdırıyorlar dediği Alper Aşçı, aynı zamanda Dr Alper Aşçı'ya geçtiğimiz sezon futbolcular seri katil lakabını takmıştı. Fotomaç'ın haberine göre, . Sarı-lacivertli oyuncular, kampta zorlu koşu programları hazırlayan Aşçı'ya "Maşallah hoca, sabah-akşam sanat yapıyorsun! En mutlu günlerin değil mi..." diyerek takılmıştı. 
 

Murat Öztürk kimdir?


Murat Öztürk, eski futbolcu ve antrenör. Profesyonel futbol kariyerine Gençlerbirliği'de başlamıştır. Antrenörlük lisansını 2003 yılında almıştır. 2004-2008 yılları arası Fenerbahçe'de kaleci antrenörlüğü yapmıştır.

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.