comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tuncay Şanlı ve Seyhan Şaşko'nun avukatından ihanet iddialarına cevap!

31 Mayıs 2018, Perşembe 18:09
Tuncay Şanlı ve Seyhan Şaşko'nun avukatından ihanet iddialarına cevap!

Eski Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ve beIN Sports spikeri Seyhan Şaşko'nun avukatından ihanet iddialarına yanıt geldi. 

FutbolArena - Eski futbolcu Tuncay Şanlı önceki gün spor spikeri Seyhan Şaşko ile görüntülendi. Bu fotoğrafların basına yansımasının ardından 'ihanet' iddiaları da gün yüzüne çıktı. Çünkü Tuncay Şanlı, 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu ve Sayım, 9 aylık hamile! İşte bu iddiaların ardından Tuncay Şanlı ve Seyhan Şaşko'nun avukatı yaızlı bir açıklamada bulundu. 

"ALGI OPERASYONU"
Müvekkilerim Seyhan Şaşko ve Tuncay Şanlı hakkında gerçekdışı, kamuoyunu yanlış yönlendrimeye yönelik haksız ve hukuka aykırı yayınlarla bir algı operasyonu hedeflenmektedir. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki, her iki müvekkilimiz de son derece saygın, yaptıkları işlerle kamuoyunca sevilen bireyler olup, toğlum değerlerlerine, genel ahlak ilkelerine ve pek tabi ki hukuk düzenine saygılı olup bu bilinçle hareket eden insanlardır. Her ikisi de bekar ve sağlıklı olan müvekkillerin, birliktelikleri bilinçli bir şekilde zan altında bırakılmaya çalışılmaktadır. 


Önemine binaen kamuoyunun dikkatine sunulması gereken en önemli husus müvekkil Tuncay Şanlı'nın dünyaya gelecek olan evladının ileride bu haberleri okuyarak zarar görmesinin önüne geçilmesi gereğidir. 

"SEYHAN ŞAŞKO İLE İLİŞKİSİNİ UZUN SÜRE GÖZLERDEN UZAK SÜRDÜRMÜŞTÜR"

Bu cümleden hareketle şüphesiz ki Tuncay Şanlı, ayrılmış olduğu eski kız arkadaşının hamile olduğunu an itibariyle, ayrılmış bir erkek olarak yaşanacak zorlukların bilincinde, yapabileceklerinin en iyisini yapmıştır/yapmaya devam etmektedir. Müvekkilimiz hamilelik sürecine tüm kararlara saygın davranmış ve kendisine gelen her türlü talebe karşılık vermeye çalışmıştır. Bu amaçla uzun süredir birliktelik yaşadığı diğer müvekkil Seyhan Şaşko ile ilişkisini gözlerden uzak sürdürmüştür. 

Dikkat edilirse, müvekkil Tuncay Şanlı ve eski kız arkadaşının hamilelik anında birlikte olduklarına dair tek bir resimleri dahi bulunmamaktadır. Zira mevcut hamilelik ayrılık dönemine denk gelmiş olup, müvekkil sürdürebilme ihtimali olmayan ilişkisini, sırf doğacak çocuk için yeniden başlatmak istememiştir. İşbu durum son derece anlaşılabilirdir. Ancak bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için müvekkil Tuncay Şanlı, üzerine düşen her şeyi yapmıştır/yapacaktır. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"