comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin'den Aykut Kocaman'a: "Bu hata olur."

03 Şubat 2018, Cumartesi 22:18
Tümer Metin'den Aykut Kocaman'a:

beIN Sports yorumcusu Tümer Metin, Aykut Kocaman'ın Gençlerbirliği maçı sonrasındaki açıklamalarını değerlendirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 20. haftasında sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi. Maçın ardından Aykut Kocaman'ın hakemlere isyan etmesini Tümer Metin eleştirdi. Pozisyonlarda Aykut Kocaman'a hak verdiğini söyleyen Tümer Metin maçın genelinin bu pozisyon üzerinden yorumlamanın hata olduğunu söyledi. 


Fenerbahçe 2-2 Gençlerbirliği maç sonu haberleri (Tümer Metin, Aykut Kocaman)


Fenerbahçe - Gençlerbirliği maçının ardından beIN Sports yorumcusu Tümer Metin, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın açıklamalarının geneline katılmadığını söyledi. 

Tümer Metin, "Evet. Aykut Kocaman pozisyonlarda haklı. Issah bu maçta ikinci sarı karttan oyundan atılmalıydı. Ancak maçın genelini bunun üzerinden yorumlamak hata olur. Sen her şeye rağmen 2-1'i yakaladın ve artık oradan sonra oyunun kontrolünü ele alıp maçı bitireceksin. Sen Fenerbahçe'sin ve kendi sahanda oynuyorsun. Maçın bütününü bunun üzerinden yorumlamak bana göre hata olur."
AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?

Gençlerbirliği'nin 20. dakikada sakatlık bahanesi vardı. Daha 2. dakikada oyuncular yatmaya başlıyor. Hakemlere bunu söylüyoruz ama anlatamıyoruz. Bu oyun tarafındaki bölüm. Maçın başından itibaren böyleydi. Giresunspor maçı sonrasındaki açıklamalardan dolayı resmen siz kimsiniz dendi bize. Meydan okudular bize. Verilmeyen penaltılar, kırmızı kartlar. Bunu diğer yerlere de yapsınlar. Hakem Oğuz'a topu attığı için sarıyı verdi ama aynısını Gençlerbirliği oyuncuları da yaptı. Bugün Mete Kalkavan geldi, beden diliyle çok net bir şekilde gösterdi ki meydan okuyor. Harika, meydan okusunlar kimseyi ezdirmesinler ama bize de aynı şekilde davransınlar.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.