comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06
Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

Beşiktaş ve Fenerbahçe'de forma giyen eski yıldız Tümer Metin, Instagram üzerinden takipcilerinin yorumlarına oldukça ilginç cevaplar verdi.

FutbolArena - Instagram üzerinden yaptığı paylaşımların altına gelen soru ve yorumlara yine Instagram hesabından yanıt veren eski futbolcu Tümer Metin, “egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil. Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile” diye yazdı.

Tümer Metin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası kendisine gelen yorumlara ve sorulara yanıt verdi. Gelen bu soru ve yanıtlara tepki gösteren Tümet Metin ayrıca “umurumda değilsiniz” dedi.
 

Tümer Metin'in Instagram'dan yaptığı Beşiktaş & Fenerbahçe paylaşımı


"DOLARLARIM SÜLANENİZE BİLE YETER"
Aldığın dolarlar bitti mi?

“Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehrinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp, kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız var ya inanın hiç umurumda değil. İzah edeyim:

Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile.”

"BEŞİKTAŞLIYIM GURUR DUYUYORUM"

Hangi takımı tutuyorsun?

Hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil. Ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakkatli yola adamış biriyim . Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum. Bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.

"FENER'DE OYNARKEN DE BEŞİKTAŞLI OLDUĞUMU SAKLAMADIM" 

Fenerbahçe transferinden pişmanlığın var mı?

Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum. (Üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu)

Pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum.

"TÜMET METİN ASKERE NEDEN GİTMEDİ?" 

Askere gitmemek için Yunanistan'a mı kaçtın?

Yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecektim ya yurt dışında futbol hayatımı devam ettirecektim ya da hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro 2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim. "İyi ki" gidip o şerefe nail olmuşum. Devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gitmeseydin.. Aldığın dolarlar bitti mi? Hangi takımı tutuyorsun? Fenerbahçe transferinden pişmanlığın varmı? Askere gitmemek için Yunanistan'a kaçtın.. Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehirinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil..İzah edeyim,hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil,ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakatli yola adamış biriyim ..Bizim iş de(farkındaysan iş dedim, sizlere lafım muhasebeci emlakçı garson vs arkadaşlarım) klasik bir tabir vardır "futbol nankördür" tövbe ben diyemem keza,hayatımda ki herşeyi meşin yuvarlak sayesinde kazandım ama gel gör ki "insanlar nankör" uzun lafın kısası Eminem'in 8Mile filmi final sahnesindeki gibi sizden önce ben söyleyim rahat edin; Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum(üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu) Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.. pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum 🙏🏻Askerlik mevzusu; yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecek yada yurtdışında futbol hayatımı devam ettirip hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim."iyiki" gidip o şerefe nail olmuşum(madalyaya her baktığımda dilime bir Edip Akbayram şarkısı dolanır;boşuna çekilmedi bunca acılar)devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.Ve asıl konu; kabul ediyorum beste müthiş yaratıcı ve Çarşı'ya yakışır cinstendi zaman zaman kendi kendime bile mırıldanırken keyif alırım😂Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile👌Saygılarımla TM

Tümer Metin (@tumermetin_11)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Van
Van Persie Feyenoord - Excelsior maçında coştu
\"Cocu’nun
Cocu’nun Mehmet Topal ve Josef’ten vazgeçmeme sebebi
", "fenerbahce/tumer-metin-patladi-kazandigim-paralar-sulalenize-yeter-328278h/", "20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [356557, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hasan_cavusoglu_emre_akbaba_ve_menajeri_fenerbahceye_yanlis_yaptiEP.jpg", "Hasan Çavuşoğlu: \"Emre Akbaba ve menajeri Fenerbahçe’ye yanlış yaptı\"", "Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba ve menajerinin transfer sürecinde Fenerbahçe’ye yanlış yaptıklarını söyledi. ", "
FutbolArena - Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba transferinde bu süreçte Fenerbahçe ve Galatasaray’la yaşanan süreci Beyaz TV’ye anlattı. Çavuşoğlu, son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"ALİ KOÇ, GALATASARAY İLE ANLAŞILDIYSA BİZ YOKUZ DEDİ"
Ali Koç seçildikten belli bir süre sona beni aradı. Emre’nin durumunu sordu. Teklif var mı dedi. Vallahi Galatasaray teklif yaptı ama arkası gelmedi dedim. Takas düşünür müsünüz diye sordu. Size lazımsa alın dedim. Kefilim dedim. Ali Koç da bitmiş pazarlığınız var mı diye sordu. 

"SEMİH ÖZSOY DA AYNISINI SORDU"

Aradan 20 gün geçti. Galatasaray herhalde ciddi değil, arkası gelmedi dedim. Sonra Semih Özsoy ile bir araya geldik. O da sonra Emre Akbaba’yı. Galatasaray teklif yaptı ama kabul etmedik ve sonra ses çıkmadı onlardan dedim. Semih Özsoy anlaşma, söz var mı dedi, yok dedim. 

"EMRE AKBABA’NIN MENAJERİ FENERBAHÇE İLE MASAYA OTURDU"

10 gün önce Emre Akbaba’nın menajeri, eniştesi Fenerbahçe ile masaya oturdu. Tüm rakamları bana söyledi. Aradan 1-2 gün geçti. Semih Özsoy’a dedim ki, eğer alacaksınız alın, Galatasaray’dan ciddi teklif gelmedi edim. Alın dedim. Onun üzerine Emre’nin meanjeriyle masaya oturdular. 2 gün sonra Emre’nin menajeri beni aradı ve Fenerbahçe’nin istedikleri rakamı kabul ettiğini söyledi. 

"EMRE AKBABA, FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜ BANA SÖYLEDİ"

Comolli aracılığıyla Cocu Emre ile görüştü. Forma numarasına kadar konuştuğunu bana söylediler. Emre Akbaba da Fenerbahçe ile görüştüğünü doğruladı. Sonra Abdürrahim Albayrak görüşme talep etti. Abdürrahim Albayrak kulübe gelebilir misin dedi. Gelirim ab, niye gelmeyeyim dedim. Çünkü ben kişilerden önce camialara saygı duyarım. Galatasaray büyük bir camia. Kalktım, Galatasaray kulübüne gittim. Bizi misafir ettiler. Burada Ali Dürüst de vardı. Abdürrahim Albayrak sonra 15 milyon TL teklif yaptı. Daha önce teklif ettikleri 3 milyon euro’nun altında bir rakam önerdiler. Dalga geçer gibi bir teklifte bulundular. Ciddi bir alışveriş olmadığını gördüm. Sonra oradan ayrıldım. Abdürrahim Albayrak sonra telefonla aradı ve fiyatı arttırdı. Düşünelim dedik. 

"ALİ KOÇ, ARANIZDA ANLAŞMA VAR VE EMRE AKBABA GALATASARAY’I İSTİYORSA BİZ YOKUZ DEDİ"
Ali Koç ile randevum vardı. Ali Koç Başkan şunu söyledi. "Eğer Galatasaray ile yapılmış anlamış varsa, futbolcunun kesin gelmek istemediği gibi bir durum varsa hiç konuşmayalım." dedi. Ben de dedim ki, Galatasaray ile görüştüm. Ciddi bir anlaşmamız söz konusu bile olmadı. Ondan sonra Ali Koç ile konuştuk. Ali Koç "Koç gibi" dik durdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Önce Emre Akbaba’nın menajeri Fenerbahçe ile anlaştı. Kendisi bana söyledi. 

"EMRE AKBABA’NIN MENAJERİ ANLAŞTIĞI İÇİN DEVREYE GİRDİM"

Ben Emre Akbaba’yı Fenerbahçeli olduğum için değil, menajeri Emre Akbaba ile anlaştığı için görüştüm. Orada bir söz olduğu için Emre’ye anlaştık dedim. Emre gitmek istemiyorum dedi. Niye dedim? Niye o zaman Cocu ile görüştün diye sordum. 

"EMRE AKBABA SON ANDA FENERBAHÇE’YE GİTMEK İSTEMİYORUM DEDİ"

Emre’ye anlaştık dedim. Kendisi gitmek istemiyorum dedi. Cocu’ya Fenerbahçe’ye gitmek istemediğini söyledin mi dedim? Hayır demedim dedi. Niye o zaman söylemiyorsun da şimdi söylüyorsun dedim. Sonuçta biz kulüp olarak zor durumda kalıyoruz böyle bir durumda. 

"EMRE AKBABA VE MENAJERİ TARAFINDAN FENERBAHÇE’YE YANLIŞ YAPILDI"

Fenerbahçe’ye ve Başkan Ali Koç’a yanlış yaptılar. Fenerbahçe ile anlaşılmıştı. Menajeri ve Emre tarafından yanlış yapıldı. Tabi daha sonra Emre ben Galatasaray’a gitmek istiyorum dedi. Ben de Emre’ye "Baştan beri seninle konuştuk. O zaman Fenerbahçe ile niye pazarlık yapıyorsun?" dedim. Emre son anda Fenerbahçe’ye gitmek istemediği için transfer gerçekleşmedi. Sonrasında Galatasaray teklifi arttırdı. 

Transfer Haberleri FutbolArena’da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/hasan-cavusoglu-emre-akbaba-ve-menajeri-fenerbahceye-yanlis-yapti-356557h/", "21 Ağustos 2018, Salı 01:11", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356541, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_giulianonun_bonservis_bedelini_acikladidt.jpg", "Fenerbahçe Giuliano’nun bonservis bedelini açıkladı", "Fenerbahçe kulübü Al Nassr’a transfer olan Giuliano’nun bonservis bedelini açıkladı. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe kulübü KAP’a yaptığı açıklamada Giuliano’nun Al Nassr’a transferini duyurdu. Yapılan açıklamada bu transferin bonservis bedeli de açıklandı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Giuliano’nun bonservisi ne kadar?


Fenerbahçe kulübü KAP’a yaptığı açıklamada Al Nassr ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Giuliano’nun bonservis bedelini duyurdu. Giuliano, 10.5 milyon euro karşılığında Al Nassr’a transfer oldu. 

KAP’A YAPILAN AÇIKLAMA:
Profesyonel futbolcumuz Giuliano Victor de Paula’nın Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr FC’ye, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 10.500.000 € (Onmilyonbeşyüzbin Euro) bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.
 

Giuliano Benfica maçlarında nasıl oynadı?


Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergilemesine rağmen özellikle büyük maçlarda oyuna ağırlığını koyamadığı için eleştirilen Giuliano, Benfica ile oynanan iki maçta 180 dakika sahada kaldı. Brezilyalı futbolcu her iki maçta da toplamda sadece 1 şut çekti. 


Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahce-giulianonun-bonservis-bedelini-acikladi-356541h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 19:40", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [356539, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/al_nassr_giuliano_transferini_duyurdumq.jpg", "Al Nassr Giuliano transferini duyurdu", "Suudi Arabistan kulübü Al Nassr, Giuliano ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını duyurdu. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe ile Giuliano yollar resmen ayrıldı. Suudi Arabistan kulübü Al Nassr, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını duyurdu. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Giuliano’nun bonservisi ne kadar?


Bu gelişmenin ardından kamuoyu ve Fenerbahçe taraftarları Giuliano’dan gelecek olan bonservis bedelini merak ederken, Arap basını bu transferin 10 milyon euro’ya gerçekleştiğini iddia etti. 

KAP AÇIKLAMASI
Profesyonel futbolcumuz Giuliano Victor de Paula’nın Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr FC’ye transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/al-nassr-giuliano-transferini-duyurdu-356539h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 19:25", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [356525, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahceden_cristian_ramirez_ile_ilgili_resmi_aciklamaKw.jpg", "Fenerbahçe’den Cristian Ramirez ile ilgili resmi açıklama", "Fenerbahçe, Krasnodar’ın sol beki Cristian Ramirez’le ilgilenmediklerini açıkladı Cristian Ramirez kimdir? ", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları kapsamında gündeme geldiği konuşulan Cristian Ramirez ile ilgili Fenerbahçe resmi internet sitesinden açıklamalar geldi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Cristian Ramirez, Fenerbahçe’ye gelecek mi? Fenerbahçe’den resmi Ramirez açıklaması


Krasnodar’da oynayan Ekvadorlu oyuncu için Rus ve Ekvador basınında oyuncunun Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddia edilmişti. Ancak Fenerbahçe yönetimi bu iddiaları yalanlayan bir resmi açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada, "Son dönemde basında yer alan Cristian Ramirez’in kulübümüze transferiyle ilgili haberler doğru değildir. İlgili oyuncuya dair herhangi bir transfer planlamamız ve çalışmamız hiçbir zaman olmamıştır" ifadeleri yer aldı.
\"\"
 

Fenerbahçe’nin ilgilendiği Cristian Ramirez kimdir?


23 yaşındaki Ramirez, Rusya Ligi’nde bu sezon oynadığı 14 maçta 1 asist yaptı. %84 pas yüzdesiyle oynayan genç sol bek, maç başına 0.7 top kapma ve 0.5 isabetli orta yüzdesi yakaladı. Ekvadorlu yıldız, 2016-17 sezonunda Avrupa Ligi’nde Krasnodar formasıyla Fenerbahçe’ye karşı forma giymişti. Bu sezon Krasnodar’da şu ana kadar 3 maçta forma giyen başarılı oyuncu geçen sezonda ise 25 maçta forma giymiş ve 2 asist yapmıştı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahceden-cristian-ramirez-ile-ilgili-resmi-aciklama-356525h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 15:09", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [356525, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahceden_cristian_ramirez_ile_ilgili_resmi_aciklamaKw.jpg", "Fenerbahçe’den Cristian Ramirez ile ilgili resmi açıklama", "Fenerbahçe, Krasnodar’ın sol beki Cristian Ramirez’le ilgilenmediklerini açıkladı Cristian Ramirez kimdir? ", "fenerbahce/fenerbahceden-cristian-ramirez-ile-ilgili-resmi-aciklama-356525h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 15:09", "Fenerbahçe"];slide[1] = [356524, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/aziz_yildirimdan_ali_koc_yorumu_kirgin_degilimbC.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Ali Koç yorumu: ’Kırgın değilim’", "Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç hakkında konuştu ve artık Fenerbahçe defterini kapattığını söyledi.", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-ali-koc-yorumu-kirgin-degilim-356524h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 14:29", "Fenerbahçe"];slide[2] = [356506, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_transfer_haberleri_renato_sanchez_ahmed_hegazy_20_agustos_2018_pazartesirL.jpg", "Fenerbahçe transfer haberleri: Renato Sanchez, Ahmed Hegazy (20 Ağustos 2018 Pazartesi)", "Fenerbahçe transfer haberleri bugün yeni isimlerle dikkat çekiyor. Yeni Malatyaspor yenilgisi sonrası gündem transfere çevirildi. 20 Ağustos Pazartesi Fenerbahçe transfer haberleri burada.", "fenerbahce/fenerbahce-transfer-haberleri-renato-sanchez-ahmed-hegazy-20-agustos-2018-pazartesi-356506h/", "20 Ağustos 2018, Pazartesi 10:03", "Fenerbahçe"];slide[3] = [356467, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/cristian_ramirez_fenerbahcede_ekvadorlu_gazeteci_Yx.jpg", "Cristian Ramirez Fenerbahçe’de Ekvadorlu gazeteci", "Ekvadorlu gazeteci Diego Ordinola, Ramirez’in Fenerbahçe’ye transferinin kesinleştiğini ve önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanacağını söyledi. ", "fenerbahce/cristian-ramirez-fenerbahcede-ekvadorlu-gazeteci-356467h/", "19 Ağustos 2018, Pazar 20:31", "Fenerbahçe"];slide[4] = [356460, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/volkan_demirelin_hayal_kirikligi_yaratan_performansibm.jpg", "Volkan Demirel’in hayal kırıklığı yaratan performansı", "Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel bu sezon yediği hatalı gollerle eleştirilmeye devam ediyor. ", "fenerbahce/volkan-demirelin-hayal-kirikligi-yaratan-performansi-356460h/", "19 Ağustos 2018, Pazar 18:17", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });