comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06
Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

Beşiktaş ve Fenerbahçe'de forma giyen eski yıldız Tümer Metin, Instagram üzerinden takipcilerinin yorumlarına oldukça ilginç cevaplar verdi.

FutbolArena - Instagram üzerinden yaptığı paylaşımların altına gelen soru ve yorumlara yine Instagram hesabından yanıt veren eski futbolcu Tümer Metin, “egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil. Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile” diye yazdı.

Tümer Metin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası kendisine gelen yorumlara ve sorulara yanıt verdi. Gelen bu soru ve yanıtlara tepki gösteren Tümet Metin ayrıca “umurumda değilsiniz” dedi.
 

Tümer Metin'in Instagram'dan yaptığı Beşiktaş & Fenerbahçe paylaşımı


"DOLARLARIM SÜLANENİZE BİLE YETER"
Aldığın dolarlar bitti mi?

“Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehrinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp, kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız var ya inanın hiç umurumda değil. İzah edeyim:

Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile.”

"BEŞİKTAŞLIYIM GURUR DUYUYORUM"

Hangi takımı tutuyorsun?

Hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil. Ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakkatli yola adamış biriyim . Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum. Bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.

"FENER'DE OYNARKEN DE BEŞİKTAŞLI OLDUĞUMU SAKLAMADIM" 

Fenerbahçe transferinden pişmanlığın var mı?

Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum. (Üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu)

Pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum.

"TÜMET METİN ASKERE NEDEN GİTMEDİ?" 

Askere gitmemek için Yunanistan'a mı kaçtın?

Yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecektim ya yurt dışında futbol hayatımı devam ettirecektim ya da hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro 2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim. "İyi ki" gidip o şerefe nail olmuşum. Devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gitmeseydin.. Aldığın dolarlar bitti mi? Hangi takımı tutuyorsun? Fenerbahçe transferinden pişmanlığın varmı? Askere gitmemek için Yunanistan'a kaçtın.. Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehirinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil..İzah edeyim,hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil,ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakatli yola adamış biriyim ..Bizim iş de(farkındaysan iş dedim, sizlere lafım muhasebeci emlakçı garson vs arkadaşlarım) klasik bir tabir vardır "futbol nankördür" tövbe ben diyemem keza,hayatımda ki herşeyi meşin yuvarlak sayesinde kazandım ama gel gör ki "insanlar nankör" uzun lafın kısası Eminem'in 8Mile filmi final sahnesindeki gibi sizden önce ben söyleyim rahat edin; Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum(üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu) Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.. pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum 🙏🏻Askerlik mevzusu; yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecek yada yurtdışında futbol hayatımı devam ettirip hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim."iyiki" gidip o şerefe nail olmuşum(madalyaya her baktığımda dilime bir Edip Akbayram şarkısı dolanır;boşuna çekilmedi bunca acılar)devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.Ve asıl konu; kabul ediyorum beste müthiş yaratıcı ve Çarşı'ya yakışır cinstendi zaman zaman kendi kendime bile mırıldanırken keyif alırım😂Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile👌Saygılarımla TM

Tümer Metin (@tumermetin_11)'in paylaştığı bir gönderi ()


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"