comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06
Tümer Metin patladı! 'Kazandığım paralar sülalenize yeter'

Beşiktaş ve Fenerbahçe'de forma giyen eski yıldız Tümer Metin, Instagram üzerinden takipcilerinin yorumlarına oldukça ilginç cevaplar verdi.

FutbolArena - Instagram üzerinden yaptığı paylaşımların altına gelen soru ve yorumlara yine Instagram hesabından yanıt veren eski futbolcu Tümer Metin, “egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil. Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile” diye yazdı.

Tümer Metin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası kendisine gelen yorumlara ve sorulara yanıt verdi. Gelen bu soru ve yanıtlara tepki gösteren Tümet Metin ayrıca “umurumda değilsiniz” dedi.
 

Tümer Metin'in Instagram'dan yaptığı Beşiktaş & Fenerbahçe paylaşımı


"DOLARLARIM SÜLANENİZE BİLE YETER"
Aldığın dolarlar bitti mi?

“Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehrinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp, kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız var ya inanın hiç umurumda değil. İzah edeyim:

Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile.”

"BEŞİKTAŞLIYIM GURUR DUYUYORUM"

Hangi takımı tutuyorsun?

Hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil. Ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakkatli yola adamış biriyim . Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum. Bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.

"FENER'DE OYNARKEN DE BEŞİKTAŞLI OLDUĞUMU SAKLAMADIM" 

Fenerbahçe transferinden pişmanlığın var mı?

Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum. (Üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu)

Pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum.

"TÜMET METİN ASKERE NEDEN GİTMEDİ?" 

Askere gitmemek için Yunanistan'a mı kaçtın?

Yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecektim ya yurt dışında futbol hayatımı devam ettirecektim ya da hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro 2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim. "İyi ki" gidip o şerefe nail olmuşum. Devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gitmeseydin.. Aldığın dolarlar bitti mi? Hangi takımı tutuyorsun? Fenerbahçe transferinden pişmanlığın varmı? Askere gitmemek için Yunanistan'a kaçtın.. Sizlere iki kelam sözüm var; her paylaşıma mütemadiyen yazdığınız, zehirinizi akıttığınız, aklınızın yettiğince siteminizi yapıp kahve köşelerinde egolarınızı tatmin ettiğiniz bu ve benzeri sorularınız varya inanın hiç umurumda değil..İzah edeyim,hayatınız sadece Beşiktaş veya Fenerbahçe'den ibaret olabilir lakin benim değil,ben bana bahşedilen bir yeteneğin farkına varıp kendimi o meşakatli yola adamış biriyim ..Bizim iş de(farkındaysan iş dedim, sizlere lafım muhasebeci emlakçı garson vs arkadaşlarım) klasik bir tabir vardır "futbol nankördür" tövbe ben diyemem keza,hayatımda ki herşeyi meşin yuvarlak sayesinde kazandım ama gel gör ki "insanlar nankör" uzun lafın kısası Eminem'in 8Mile filmi final sahnesindeki gibi sizden önce ben söyleyim rahat edin; Beşiktaş'ı tutuyorum evet ama iş ahlakı gereği Türkiye'nin en güzide kulüplerinden olan Fenerbahçe'de iyi hizmet ettiğimi ve tüm camianın takdirini kazandığımı biliyorum(üstelik Beşiktaşlılığımı hiç saklamadan başardım bunu) Beşiktaşlıyım ve bununla gurur duyuyorum bunu değiştirmeye ne senin gücün yeter ne de bir başkasının böyle biline.. pişmanlık konusu; hayatımda "keşkelerin" yerine "iyikileri" koyduğumdan bu yana huzurluyum 🙏🏻Askerlik mevzusu; yaş durumu yüzünden önümde sadece iki yol vardı ya futbolu bırakıp askere gidecek yada yurtdışında futbol hayatımı devam ettirip hayatımızın her döneminde her formadan daha kutsal gördüğümüz milli forma ile kazandığım Euro2008 üçüncülüğü madalyasından vazgeçecektim."iyiki" gidip o şerefe nail olmuşum(madalyaya her baktığımda dilime bir Edip Akbayram şarkısı dolanır;boşuna çekilmedi bunca acılar)devamında, aktif futbol yaşantım devam ederken tüm ülkede milyonlarca kişiye bahşedilen bedelli askerlik hakkımı elbette kullandım.Ve asıl konu; kabul ediyorum beste müthiş yaratıcı ve Çarşı'ya yakışır cinstendi zaman zaman kendi kendime bile mırıldanırken keyif alırım😂Dolarları merak ediyorsunuz hiç endişeniz olmasın hepinizin sülalesine yeter de artar bile👌Saygılarımla TM

Tümer Metin (@tumermetin_11)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Fenerbahçe’de
Fenerbahçe’de basında öne çıkan transfer iddiaları! Listede kimler var?
\"Fenerbahçe
Fenerbahçe transferde Paco Alcacer’in peşinde!
", "fenerbahce/tumer-metin-patladi-kazandigim-paralar-sulalenize-yeter-328278h/", "20 Eylül 2017, Çarşamba 15:06", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [354307, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/buffon_ayrildi_volkan_demirel_2_siraya_ciktiBz.jpg", "Buffon ayrıldı Volkan Demirel 2. sıraya çıktı!", "Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, Dünya’nın en demirbaş kalecileri arasında 2. sıraya yükseldi.", "
FutbolArena Detay - Fenerbahçe, 36 yaşındaki kalecisi Volkan Demirel ile sözleşme yeniledi. 2002-2003 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel, Dünyada tüm birinci ligler seviyesinde en uzun süre bir takımın kalesini koruyan 2. kaleci oldu. 40 yaşındaki Gianluigi Buffon’un Juventus’tan PSG’ye transferinin ardından Volkan bu listede 2. sıraya yükseldi.

VOLKAN DEMİREL 2. SIRADA
En uzun süre bir takımda kalan kaleci, Meksika’da Pumas takımında oynayan 37 yaşındaki eldiven Alejandro Palacios olurken onu Volkan Demirel takip etti. 

Volkan Demirel 15 yıl 11 aydır Fenerbahçe forması giyerken, Palacios ise 16 yıl 6 aydır Pumas’ta. Buna karşın Palacios geçen sezon Pumas’tan San Luis’e kiralanmıştı. Eğer kiralanmaları da liste dışına bırakacak olursak, Volkan Demirel, Dünyada en uzun süre bir takımın formasını giyen kaleci durumuna gelebilir.

3. sırada ise CSKA’nın 32 yaşındaki kalecisi Igor Akınfeev bulunuyor. Genç yaşlarında büyük potansiyel vaat eden ve dünyanın en iyi kalecilerinden biri olacağı konuşulan Akınfeev, devamında beklenen gelişimi gösterememiş ve uzun yıllar CSKA Moskova’da kalmıştı.

\"\"

KALEYE 0, SANTRFORA 82.6 MİLYON EURO

Öte yandan geçtiğimiz günlerdeki haberimizde Fenerbahçe’nin geçen 10 sezonda santrfor pozisyonu için tam 82.6 milyon euro harcadığını detaylandırmıştık. Hala en az iki golcü transfer etmesi beklenen Fenerbahçe geçen 10 yılda 82.6 milyon euro harcamasına rağmen golcü sorununa çare bulamamıştı. 

Öte yandan kalede ise Volkan Demirel’in eldivenleri devraldığı 2004 yılından bu yana geçen 14 sezonda, bonservise bir lira dahi ödenmiş değil. 


FB Haber: Fenerbahçe’nin kaleci transferleri 


Fenerbahçe 2004 yılında Volkan Demirel ilk 11’e geçtiğinden beri kale pozisyonunda tasarruf yaptı. Bu dönemde Volkan Demirel’in yedeği zaman zaman Ertuğrul Taşkıran, zaman zaman Volkan Babacan ve zaman zaman da Mert Günok gibi altyapıdan çıkan kaleciler oldu. 

Bu isimlerin dışında bir dönem Rüştü Reçber ve Porto’dan Fabiano gibi tecrübeli kaleciler kiralanırken, Rüştü Reçber daha sonra bedelsiz olarak bonservisiyle de transfer edilmişti. 

Fenerbahçe son olarak geçen sezon da Carlos Kameni’yi yine bedelsiz olarak kadrosuna kattı. Fenerbahçe geride kalan 14 sezonda kaleci için bir kuruş dahi bonservis bedeli ödemedi. 

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/buffon-ayrildi-volkan-demirel-2-siraya-cikti-354307h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 21:02", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [354295, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/ali_koc_fenerbahceye_ne_kadar_para_verdi_kap_aciklamasiFv.jpg", "Ali Koç Fenerbahçe’ye ne kadar para verdi? Sermaye arttırımı nerede kullanılacak?", "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübe kendi cebinden vereceği parayla ilgili olarak KAP’a yapılan açıklamada, sermaye arttırımından sağlanacak fonların kullanım yerleri belirtildi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un seçim süresinde göreve gelmesi halinde kulübe vereceği para konusunda KAP’a bildirim yapıldı. Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, Sermaye Piyasası Kurulu’nun VII-128.1 sayılı Pay Tebliği’nin 33. maddesi uyarınca hazırlanan bedelli sermaye artırımından elde edilecek fonun kullanım yerlerine ilişkin rapor ekte yer almaktadır. ifadelerine yer verildi. 


SERMAYE ATTIRIMINDAN SAĞLANACAK FONLARIN KULLANIM YERLERİ
Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 29.06.2018 tarih ve 526 sayılı kararı ile, Şirketimizin 125.000.000,00 TL
(Yüzyirmibeşmilyon) kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 28.280.000,00 TL (YirmibeşMilyon) olan çıkarılmış sermayesinin, mevcut ortakların rüçhan hakları kullandırılarak, 70.700.000,00 TL (YetmişMilyonYediyüzBin) nakit (bedelli) olarak (%250 oranında) artırılarak 98.980.000,00 TL (DoksansekizMilyonDokuzyüzseksenBin)’e
çıkarılmasına ve 1 TL nominal değerli pay için Rüçhan hakkının 5 TL olarak kullanılacak olan ihraç edilecek payların satışından elde edilmesi beklenen 353.500.000 TL (ÜçyüzelliüçMilyonBeşyüzBin) tutarındaki fon, işletme sermayesi ihtiyacının karşılanması ve öz sermayemizin güçlendirilmesi için kullanacak olup, Kredi anapara ve faktoring ödemeleri, yapılandırılmış ve cari dönem vergi ödemeleri, Futbolcu ve Teknik kadro ücret ödemelerinde kullanılması planlanmaktadır.

Ödenmiş Sermaye : 28.280.000,00 TL
Kayıtlı Sermaye Tavanı : 125.000.000,00 TL

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/ali-koc-fenerbahceye-ne-kadar-para-verdi-sermaye-arttirimi-nerede-kullanilacak-354295h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 18:35", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [354282, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/cuneyt_cakirdan_var_itirafi_bizi_koruyacakAD.jpg", "Cüneyt Çakır’dan VAR itirafı! ’Bizi koruyacak’", "Cüneyt Çakır, önümüzdeki sezon Türkiye’de uygulanacak olan VAR sistemiyle ilgili, "Bu sistemde adalet duygusu var. Bu gerçekleşecek. Bizleri büyük hatalardan koruyacak" dedi.", "
FutbolArena - Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nda görev alan Türk hakem Cüneyt Çakır ve yardımcıları Tarık Ongun ile Bahattin Duran Türkiye’ye döndü. Çakır, Dünya Kupası ve gelecek sezon Türkiye’de de uygulanmaya başlayacak olan VAR sistemiyle ilgili Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

"TÜRK HALKININ DESTEĞİNİ HİSSETTİK"
Dünya Kupası’nda  yarı final karşılaşması yöneten ve bundan sonraki turnuvalar için hedeflerinin final olduğunu ifade eden Cünyet Çakır, "Bizim için çok önemliydi orada ülkemizi temsil ediyorduk. İkinci kez üst üste dünya kupasında görev yaptık. İki dünya kupasında da yarı final yöneterek ülkemizi, bayrağımızı en iyi şekilde temsil ettiğimiz inanıyorum. Bizim için dua eden herkese teşekkür ederim. Bizim için tabi ki de bu seviye olmak Türk hakemliğini, Türk futbolunu temsil etmek gurur verici bir şey. Bundan sonra da çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. İnşallah bundan sonraki turnuvalarda final maçlarında görev almaya çalışacağız. Biz oradayken, Türk halkının desteğini hep hissettik ve onların duaları bizim için çok önemliydi. İki grup maçı ve daha sonra yarı final müsabakasıyla başarımızı taçlandırdık. Kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi var bunları da umarım gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.  

"BİR KAÇ HAFTA ANLAYIŞ GÖSTERMELİLER"

Rusya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda kullanılan ve gelecek sezondan itibaren Türkiye’de de uygulanacak olan VAR sistemiyle ilgili de konuşan Çakır, "Video Hakem Sistemi ilk kez Dünya Kupası’nda uygulandı. Yeni bir uygulama herkes Dünya Kupası’nda takip etti. Tabi ülkemizden uygulanmaya başladıktan sonra ilk birkaç hafta herkesin anlayış göstermesi lazım. Çünkü yeni bir sistem bu. Ben futbola fayda sağlayacağını düşünüyorum. 

Çünkü bir adalet duygusu var. Bu gerçekleşecek. Büyük hatalardan bizi koruyacak. Umarım Türk futbolu için hayırlısı olur." şeklinde konuştu. 

2 GRUP MAÇI VE YARI FİNAL YÖNETTİ

Cüneyt Çakır ve ekibi Dünya Kupası’nda 3 maçta görev yaptı. B Grubu’nda İran’ın Fas’ı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın hakemi olan Çakır ve yardımcıları, D Grubu’nda Arjantin’in Nijerya’yı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı yönetti. Çakır ve ekibi son olarak yarı finalde Hırvatistan’ın İngiltere’yi 2-1 mağlup ederek finale yükseldiği karşılaşmada görev aldı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/cuneyt-cakirdan-var-itirafi-bizi-koruyacak-354282h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 14:04", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [354278, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahcede_giulianodan_transfer_itirafi_teklif_yokJn.jpg", "Fenerbahçe’de Giuliano’dan transfer itirafı! ’Teklif yok’", "Fenerbahçeli futbolcu Giuliano, transferiyle ilgili çıkan haberler hakkında konuştu.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken takımın yıldızlarından Giuliano için transfer teklifleri geldiği iddia edilmişti. Brezilyalı futbolcu, basında çıkan iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. Giuliano, Fenerbahçe’de mutlu olduğunu ve takımda kalmak istediğini söyledi.
 

Fenerbahçe Transfer: Giuliano, Fenerbahçe’den transfer olacak mı?


Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları devam ederken Giuliano basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Brezilyalı futbolcunun açıklamaları şu şekilde:

"Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Günde çift idman yapıyoruz. Fizik, taktik ve mental olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Futbolda mutlu anlar olduğu kadar hayal kırıklıkları da olabiliyor. Milli Takıma davet edilmediğim için üzüldüm ama Fenerbahçe’de kariyerimin en iyi ikinci performansını sergilediğim için mutluyum. Yeni bir sene, bizim için yeni bir mücadele demek. Yeni bir hocamız ve sistemimiz var. Takım olarak bu sisteme adapte olduğumuzda benim de performansım daha yukarı çıkacaktır.
Medyada yer alan transfer haberlerini ben de gördüm. Ben Fenerbahçe’de çok mutluyum ve burada kalmak istiyorum. Menajerime veya bana gelen bir transfer teklifi olmadı.

Taraftarlar bizim 12. oyuncumuz. Onlarla çok daha güçlü oluyoruz. Bizi desteklesinler. Başarılar ancak birlikte olur."

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahcede-giulianodan-transfer-itirafi-teklif-yok-354278h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 13:16", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [354282, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/cuneyt_cakirdan_var_itirafi_bizi_koruyacakAD.jpg", "Cüneyt Çakır’dan VAR itirafı! ’Bizi koruyacak’", "Cüneyt Çakır, önümüzdeki sezon Türkiye’de uygulanacak olan VAR sistemiyle ilgili, "Bu sistemde adalet duygusu var. Bu gerçekleşecek. Bizleri büyük hatalardan koruyacak" dedi.", "fenerbahce/cuneyt-cakirdan-var-itirafi-bizi-koruyacak-354282h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 14:04", "Fenerbahçe"];slide[1] = [354278, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahcede_giulianodan_transfer_itirafi_teklif_yokJn.jpg", "Fenerbahçe’de Giuliano’dan transfer itirafı! ’Teklif yok’", "Fenerbahçeli futbolcu Giuliano, transferiyle ilgili çıkan haberler hakkında konuştu.", "fenerbahce/fenerbahcede-giulianodan-transfer-itirafi-teklif-yok-354278h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 13:16", "Fenerbahçe"];slide[2] = [354277, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahcede_transferde_tam_22_yil_sonra_bir_ilklZ.jpg", "Fenerbahçe’de transferde tam 22 yıl sonra bir ilk!", "Fenerbahçe, 22 yıl sonra ilk defa bir yaz transfer döneminde 21 yaş ve altı 3 oyuncu transfer etti.", "fenerbahce/fenerbahcede-transferde-tam-22-yil-sonra-bir-ilk-354277h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 13:09", "Fenerbahçe"];slide[3] = [354276, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/aykut_kocamandan_dunya_kupasi_yorumu_dogru_oyun_butc.jpg", "Aykut Kocaman’dan Dünya Kupası yorumu! ’Doğru oyun bu’", "Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, Dünya Kupası’nda oynanan futbolla ilgili değerlendirmelerde bulundu.", "fenerbahce/aykut-kocamandan-dunya-kupasi-yorumu-dogru-oyun-bu-354276h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 12:57", "Fenerbahçe"];slide[4] = [354270, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fenerbahceli_taraftara_ali_koc_surprizi_kombine_kuyruguna_geldiUn.jpg", "Fenerbahçeli taraftara Ali Koç sürprizi! Kombine kuyruğuna geldi", "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kombine almak için sıraya giren taraftarları ziyaret etti.", "fenerbahce/fenerbahceli-taraftara-ali-koc-surprizi-kombine-kuyruguna-geldi-354270h/", "16 Temmuz 2018, Pazartesi 10:49", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });