comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tugay Kerimoğlu'dan Fenerbahçe'ye teknik direktör önerisi

29 Mayıs 2020, Cuma 22:43
Tugay Kerimoğlu'dan Fenerbahçe'ye teknik direktör önerisi

Galatasaray'ın eski futbolcusu Tugay Kerimoğlu, Fenerbahçe'nin kriterlerine en uygun teknik direktörü açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları devam ederken, Aytemiz Alanyaspor'da görev yapan Erol Bulut'un ismi gündemdeki yerini aldı. Bein Sports'ta konuşan Tugay Kerimoğlu, Erol Bulut'un Fenerbahçe kriterlerine en uygun isim olduğunu söyledi.
 

Fenerbahçe'nin teknik direktörü kim olacak?


Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitecek olan Erol Bulut'un ismi Fenerbahçe gündeminden düşmüyor. Roberto Carlos iddiaları da konuşulurken, Tugay Kerimoğlu Fenerbahçe'ye Erol Bulut'u işaret etti.

"EN UYGUN İSİM EROL BULUT"
Tugay Kerimoğlu, "Bana göre Fenerbahçe'de kriterlere uygun teknik adam Erol Bulut. Ligi biliyor, kulübü biliyor, ligin oyun anlayışını biliyor. Türk futbolunu biliyor ve yabancı dili de var." diye konuştu.

"HAKAN ÇALHANOĞLU GALATASARAY'A GELSE KEYİFLİ OLUR"

Oyuncu değişikliği sayısının 5'e yükseltilmesini yorumlayan Tugay Kerimoğlu, "Bana göre çok doğru. Futbolcu sağlığını düşünerek alınmış bir karar. Fiziksel ve psikolojik olarak fazla hazır olmayan bir oyuncu grubu var." dedi.

Öte yandan Galatasaray - Hakan Çalhanoğlu söylentilerine değinen Kerimoğlu, "Gelse çok keyifli olur. Kendisiyle U-19 Milli takımında çalışmıştım. Çok özel bir oyuncu." ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!