comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Transfer Haberleri: 3 büyüklere yazılan M'Baye Niang'a Fransa'dan 2 talip

28 Ağustos 2018, Salı 17:51
Transfer Haberleri: 3 büyüklere yazılan M'Baye Niang'a Fransa'dan 2 talip

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın gündemine gelen 23 Senegalli golcü M'Baye Niang için İtalya'dan çarpıcı bir iddia geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın gündemien gelen Milan'ın Senegalli golcüsü M'Baye Niang için Fransız ekipleri devreye girdi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: M'Baye Niang, Süper Lig'e gelecek mi? (28 Ağustos Pazartesi)


Torino'daki kiralık anlaşması sona eren ve Milan'ın yaz kampına katılan 23 yaşındaki golcü futbolcu için son dönemde ağırlıklı olarak Beşiktaş ve Galatasaray'ın adı anılıyord.

Football Italia'nın haberine göre, Adı 3 büyüklerle anılan Torino'nun oyuncusu M'Baye Niang için Bordeaux ve Rennes takımları devreye girdi. Rennes ve Bordeaux'un bu transferde ısrarcı olduğu ve de transfer döneminin sonuna kadar yarış halinde olacağı belirtildi.
Haberde Türk takımlarının transfer temaslarında bulunup bulunulmadığına da yer verilmedi.
 

M'Baye Niang kimdir?


1994 doğumlu Fransız futbolcu Mbaye Niang, Caen'in altyapısında yetişti. 2011'de Milan'a transfer olan başarılı futbolcu kariyerinde bir türlü beklenilen çıkışı gerçekleştirebilmiş değil. Milan'ın satmaya sıcak baktığı isimlerden biri olan Mbaye Niang geçen sezonu Watford'da kiralık olarak geçirirken 16 Premier Lig maçında görev almış ve 2 gol atmıştı. Mbaye Niang'ın transfermarkt değeri ise 15 milyon Euro

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)