comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Trabzonspor'dan Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'ya: 'Alkollüydü.'

21 Ağustos 2017, Pazartesi 01:44
Trabzonspor'dan Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'ya: 'Alkollüydü.'

Fenerbahçe ile Trabzonspor maçı sırasında protokol tribününde yaşananların ardından bordo mavili kulübün yöneticisi Gökhan Saral, Mahmut Uslu hakkında son derece gündem yaratacak ifadleer kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Ülker Stadı'nda oynanan maçta protokol tribününde olay çıktı. Mahmut Uslu ile yaşanan gerginliğin ardından Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, karşılaşmaın ardından neler yaşandığını anlattı. 
 

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında kavga (20 Ağustos Pazar 2018)


Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Kadıköy'de oynanan maçta protokol tribününde yaşanan olayların ardından bordo mavili takımın yöneticisi Gökhan Saral, Beyaz TV'ye bağlanarak yaşananları anlattı. 

Gökhan Saral yaptığı açıklamada, "Mahmut Uslu'nun kendisi ussuz, yaramaz çocuk. Mahmut Uslu üzerime yürüdü, niye bakıyorsun diye bağırdı. Ben de siz niye bakıyorsunuz dedim. Maç boyunca bize küfür etti. Zaten kendisi alkollüydü. Yaklaştığı zaman kokusu duyuluyordu. Ayakta zor duruyordu kendisi.  Ben orada Trabzonspor kulübünü temsil etmek için duruyorum ve sen bana böyle bakarsan, ben de bakarım." ifadelerini kullandı. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'dan Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral'a cevap


Gökhan Saral'ın yaptığı açıklamalara Mahmut Uslu'dan yanıt gecikmedi. Uslu, Beyaz TV'ye konuşarak, "Geçen seneden kalan olay bir olay. Kendileri bizim maçımıza geldiklerinde hepsinin elini sıktım, kapıda karşılaştım. Başkanları da sorabilirsiniz. Daha sonra Gökhan Saral güvenlik görevlileriyle basın tribününde kavga etti, taşkınlık yarattı. Savcılıkta ifadesi var. Bu olay geçen senenin yansıması.  Alkollü olmam mümkün değil. Çünkü Bodrum'dan tatilden geldim. Saat 18:00'de kulüpteydim ve maç saatine kadar kulüpten çıkmadım. Beni tehdit etti, küfür etti. Beni kimse tehdit edemez. Hatta Trabzonlu bir milletvekili de benden Gökhan Saral'ın yaptıkları için özür diledi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)