comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Tolgay'la Semak'ın kavgası bizi ateşledi!' Zenit'ten itiraf!

22 Şubat 2019, Cuma 00:33
'Tolgay'la Semak'ın kavgası bizi ateşledi!' Zenit'ten itiraf!

Zenit'in tecrübeli futbolcusu Ivanovic, Fenerbahçe maçının ardından teknik direktör Semak ile Tolgay Arslan arasındaki tartışmanın maça etki ettiğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Zenit, temsilcimiz Fenerbahçe karşısında 3-1 kazanarak tur atlayan taraf oldu. Maçın ardından Zenit futbolcusu Ivanovic, Rus basınına konuştu. 


Zenit 3-1 Fenerbahçe maç sonu haberleri


IVANOVIC: "DUYGUSAL TEPKİ VERDİK"

Sonuçtan memnunuz. Çünkü Fenerbahçe'yi eledik. Şimdi bundan sonraki rakibimizi bekliyoruz. Avrupa Ligi'nde çok güçlü takımlar var ve iyi hazırlanmalıyız. İkinci yarıda takım olarak neler yapabileceğimizi gösterdik. İlk yarıda 2-1'den sonra oyundan düştük ama yeniden duygularımızı sahaya yansıtarak gereken skoru aldık. Çok zor bir maçtı. Ancak fiziksel olarak oyundan düştükten sonra ikinci yarıda duygusal bir tepki verdik. 
ZENİT FENERBAHÇE MAÇI SONU DEĞERLENDİRMELERIVANOVIC: "GAZETECİLERİN YAZDIKLARINI OKUMAM"

Gazetecilerin yazdığıyla ilgilenmediğini söyleyen Ivanovic, "Gazetecilerin ne yazdığını okumuyorum. Dikkat etmiyorum. Herkesin fikri vardır. Üst üste 3 maç kazanınca sizi överler, 3 maç kaybedince de eleştirirler. Bunlar doğal ve bilnen şeyler." dedi. 

IVANOVIC: "SEMAK'IN TOLGAY ARSLAN'LA KAVGASI BİZİ ATEŞLEDİ"

Semak, Tolgay Arslan ile kavga ettiğinde bu takıma olumlu yansıdı. Bizi ateşledi. Hocamız da maçın içindeydi.  Antrenör saha kenarında böyle bir şey yaşıyorsa her zaman futbolcular da bundan olumlu etkilenir.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"