comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tolgay Arslan'dan yanıt: 'Yalan!'

26 Haziran 2020, Cuma 18:51
Tolgay Arslan'dan yanıt: 'Yalan!'

Tolgay Arslan hakkında çıkan haberler hakkında açıklama yaptı ve alacakları nedeniyle FIFA'ya başvurduğu yönündeki iddialar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Tolgay Arslan, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle FIFA'ya başvurduğu yönündeki haberleri yalanladı. 

Max Kruse'nin sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından Tolgay Arslan'ın da alacakları nedeniyle FIFA'ya başvurduğu iddia edilmişti. Ancak Tolgay Arslan instagram hesabından yaptığı açıklamada bu haberlerin gerçek dışı olduğunu söyledi. 
Tolgay Arslan, "Bugünkü gazetelerde kulübümü dava ettiğim ve FIFA'ya başvurduğum yönünde haberlere yer verilmiştir. Türk futbolcu statüsünde olduğum için FIFA'ya başvurma hakkım bulunmamaktadır. 😂 Kamuoyundan bu ve buna benzer akla, mantığa aykırı yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim" ifadelerini kullandı. 

FB TV'YE AÇIKLAMALAR

Öncelikle benim böyle bir düşüncem yok. Bu sene zor bir süreçten geçiyoruz. Hem performans olarak hem de bu hastalıktan dolayı. Dediğim gibi böyle bir düşüncem yok. Sabah haberi görünce açıkçası güldüm. Önümüzde daha 6 maç var. İnşallah bu 6 maçı en iyi şekilde geçeriz. Bu sene taraftarımızı mutlu edemedik ama bu 6 haftada alacağımız güzel sonuçlarla çok az da olsa güzel bir iz bırakırız diye düşünüyorum. Elimizden geleni yapağız.


Tolgay Arslan'ın Fenerbahçe ile sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Tolgay Arslan bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde 9 maçta 127 dakika süre aldı. Tolgay, Fenerbahçe formasıyla Türkiye Kupası'nda ise 8 maçta 2 gol attı. 29 yaşındaki futbolcunun sarı lacivertlilerle 2022'ye kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!