comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tolgay Arslan'dan tepkilere yanıt! Beşiktaş ve Fenerbahçe itirafları

03 Şubat 2019, Pazar 16:59
Tolgay Arslan'dan tepkilere yanıt! Beşiktaş ve Fenerbahçe itirafları

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe açıklamaları geldi. Transferini anlatan Tolgay Arslan, Göztepe maçından sonra yaptığı yorumlar ve yaşananlara açıklık getirdi.

FutbolArena - İlk maçında Fenerbahçe armasını öpmesi nedeniyle Beşiktaş taraftarının tepkisini çeken Tolgay Arslan, maç sonundaki açıklamaları nedeniyle yeni bir yazı yayınladı. Tolgay Arslan, "Sevgili Türk futbol taraftarları ve medyasına" başlığı ile yayınladığı açıklamada transfer sürecini anlattı.
 

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş ve Fenerbahçe açıklamaları:


"Göztepe karşılaşması sonrasında kullandığım ifadeler sebebiyle tartışmalara yol açtığımın farkındayım. Medya-yayın organlarında son 2 gündür bu konunun sürekli olarak gündemde tutulma gayretini görüyorum."

"Son birkaç aydır kariyerimin en zor günlerini yaşadım. Çok sevdiğim futboldan kadro dışı bırakılmak suretiyle uzaklaştırılmak beni derinden yaraladı."
"Tüm iyi niyetli yaklaşımlarıma rağmen son 2,5 aydır suni çimde idman yapabildim. Takımla idmanlara devam etme isteğim reddedildi. Makul bir çim sahada çalışma isteğim de reddedildi. 2 seçeneğim kalmıştı. Fenerbahçe'ye transfer olma kararımın doğru olduğunu görmenin mutluluğunu yaşıyorum.""

"Fenerbahçe camiası tarafından sıcak bir şekilde karşılandım. Fenerbahçe bana şu dönemimde en ihtiyacım olanları verdi: Sıcak ilgi, samimiyet ve sevgi."

"Söylediğim sözler son aylarda yaşadıklarımın bir yansımasından ibarettir. Başka hiçbir yere çekilmemesini rica ediyorum. Bu sebeple kamuoyunu meşgul ettiğim için üzgünüm."

"Bugünden itibaren tek amacım Fenerbahçe camiasına terimin son damlasına kadar hizmet etmek ve Fenerbahçe camiasının hak ettiği şampiyonlukları yaşamak, yaşatmaktır."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)