comScore
1 / 11

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş için olay sözler! Şenol Güneş itirafı

FutbolArena - Fenerbahçe’nin ara transfer döneminde Beşiktaş’tan transfer ettiği Tolgay Arslan’dan flaş açıklamalar geldi. 

2 / 11

Tolgay Arslan’dan Beşiktaş için olay sözler! Şenol Güneş itirafı

<h2>Tolgay Arslan’dan Beşiktaş için olay sözler! Şenol Güneş itirafı  </h2>
Tolgay Arslan’dan çarpıcı yorumlar! Fenerbahçe’nin yeni transferi Tolgay, Haber Global’e konuştu ve hem Beşiktaş, hem transfer süreci hem de geleceğine dair açıklamalarda bulundu.
3 / 11
Ara transfer döneminde Beşiktaş’tan, Fenerbahçe’ye transfer olan Tolgay Arslan Haber Global’e konuştu.
4 / 11
Sabırlı kaldım. Dik durdum. Fenerbahçe’den vazgeçmedim. Son günlerde Fenerbahçe formasına kavuştum. Bu süreçte sadece menajerimle konuşuyordum. O da bana bilgileri veriyordu. Çözüm bulsunlar istiyordum. Nerede oynamak istediğimi herkese söylemiştim o dönemde.
5 / 11
"BEŞİKTAŞ’I UNUTTUM"

Geçmişi ve Beşiktaş’ı unuttum. Çok zor bir dönemden geldim. Burada her saniyesini, her günün tadını çıkarıyorum. Çok güzel bir ortama geldim. Geçmişi çok konuşmak istemiyordum. Zaten gerekli açıklamaları yaptım. Burada o kadar mutluyum ki, geçmişi de düşünmek istemiyorum.
6 / 11
"BEŞİKTAŞ’I RAHAT YENEBİLİRDİK"

Beşiktaş maçı benim açımdan zor maçtı. İnsanlar farklı düşünüyordu. Farklı iddialar ortadaydı. Dürüm olayı vardı. İlk yarıda çok kötü oynamıştık. Kötü geçti bizim açımızdan. İkinci yarıda herkes kendine geldi. Zaten hocamız daha iyi takım olduğumuzu ve bunu sahada göstermemiz gerektiğin soyunma odasında söylemişti. Maç sonu üzüldük. Çünkü böyle başlasaydık maçı rahat alırdık.
7 / 11
"YA FENERBAHÇE, YA DA HİÇBİR ŞEY!"

Başka takımlardan da teklif gelmişti ama menajerime, "Ya Fenerbahçe olur ya da hiçbir şey olmaz." dedim. Beşiktaş’tan buraya gelmek, kendini kabul ettirmek zor bir şey. Ancak taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Beni güzel, sevgiyle karşıladılar.
8 / 11
"KEŞKE DAHA ÖNCE ERSUN YANAL İLE ÇALIŞSAYDIM"

Keşke daha önce Ersun Yanal ile çalışsaydım. Trabzonspor döneminde beni de istiyordu. Ben Ersun hoca ile ilgili çok olumlu şeyler duydum. Taktik anlayışını da seviyorum.
9 / 11
"ŞENOL HOCA İLE PROBLEMİM YOK"

Şenol hoca ile problemim yok. Problem yaşamadım. Onun bana, benim de ona saygısızlığım olmadı. İşte bazı maçlarda oynamadım, bazı maçlarda yedek kaldım. Tabi ki bunlar futbolcu ve hoca arasında yaşananlar. Hiç problemimiz yok.
10 / 11
"EN BEĞENDİĞİM FUTBOLCU EMRE BELÖZOĞLU"

En beğendiğim oyuncu Emre ağabey (Belözoğlu) Onun futbolunu çok beğeniyorum. Maçlarda bazen çok sinirleniyor ama saha dışında müthiş bir adam. Ben de aynısını yaşıyorum. Maçta bazen kendini kaybediyorsun. Bana göre Türkiye’nin son senelerde en iyi oyuncusu Emre Belözoğlu.
11 / 11