comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tolgay Arslan: 'Dürüm yemedim. Beşiktaşlıların işine geldi'

26 Şubat 2019, Salı 00:14
Tolgay Arslan: 'Dürüm yemedim. Beşiktaşlıların işine geldi'

Tolgay Arslan, Beşiktaş - Fenerbahçe maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 23. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçın ardından Tolgay Arslan açıklamalarda bulundu. 

"ÇOK ZOR BİR MAÇTI"
Çok zor bir maç oldu. Taraftarlarımız bizi inanılmaz destekledi. 

"YÜZDE YÜZÜME KAVUŞMADIM HENÜZ"

Yüzde yüzüme kavuşmadım henüz. Son gün transfer oldum. Takım bana yardımcı oldu. Her konuda taraftar destekledi. Yavaş yavaş en iyi performansıma kavuşuyorum. Bütün taraftar, bütün kulüp ve bütün camiayı tebrik ediyorum. 

"NE DÜRÜM, NE DE BAŞKA BİR ŞEY YEDİM"

Tolgay Arslan dürüm yeme konusuyla ilgili olarak, Soyunma odasında yasak bir şey olmaz. Benim söyleyeceklerim. Bana büyük haksızlık yapıldı. Ben ne dürüm, ne de başka bir şey yedim. Bu konu kapanır." diye konuşurken soyunma odasında Ersun Yanal'ın ne söylediğine dair gelen soruya, "Fenerbahçe'nin büyüklüğünü ve Beşiktaş'ın bizden iyi takım olmadığını hatırlattı. İkinc  yarıda biz de bunu gösterdik. " derken, Fenerbahçe'nin büyüklüğü puan tablosuna bakarak ölçülmez, bunu bir kez daha gördük" ifadelerini kullandı. 

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ

 
Beşiktaş karşısında ilk yarıyı 3-0 mağlup kapatan Fenerbahçe, ikinci yarıda rüzgarı tersine çevirerek 3 gol buldu ve karşılaşmadan 3-3'lük beraberlikle ayrıldı. Maçın 3-3 olmasıyla birlikte sarı-lacivertli taraftarlar deplasman tribününde takımlarına büyük destek verirken, karşılaşmanın bitmesiyle birlikte futbolcular da Başkan Ali Koç ve yöneticilerle birlikte tribünlere giderek taraftarları selamladı. Futbolcular soyunma odasına gittikten sonra tribünler takımı tekrar sahaya çağırdı. Bunun üzerine soyundan odasından çıkan futbolcular yeniden sahaya döndü. Taraftarları tekrar selamlayan Fenerbahçeli futbolculara Başkan Ali Koç da eşlik etti. 

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, tecrübeli savunmacı Martin Skrtel ve Tolgay Arslan, seremoni sırasında üşüyen çocuklara eşofman üstlerini verdiler. Abdullah Çevrim için saygı duruşunda durulduğu sırada önlerinde duran çocukların üşüdüğünü gören 3 futbolcu, üstlerinde bulunan eşofmanları çıkararak çocuklara giydirdi. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)