comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

TFF'de istifa kararı! 'Şahsımın duruşu armamın yanıdır'

09 Haziran 2020, Salı 16:29
TFF'de istifa kararı! 'Şahsımın duruşu armamın yanıdır'

TFF Dış İlişkiler İcra Kurulu Üyesi Gürkan Teoman görevinden istifa etti.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Fenerbahçe arasında yaşanan gerilim sonrası TFF Dış İlişkiler İcra Kurulu Üyesi Gürkan Teoman, görevinden ayrıldığını açıkladı. TRT Spor'un geçtiği habere göre aynı zamanda Fenerbahçe Kongre Üyesi olan Teoman, TFF'ye istifasını sundu.

"ŞAHSIMIN DURUŞU, KUTSAL GÖRDÜĞÜM ARMAMIN YANIDIR"
"Federasyonumuz bünyesinde Dış İlişkiler Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

Yüce Türk mahkemeleri nezdinde kumpas olduğu alenen ortaya çıkmış olan 3 Temmuz şike kumpası ile ilgili yaşanan son dönem tartışmalar ve Fenerbahçe'yi TFF resmi sitesinden hedef alan açıklamalar sebebiyle, Fenerbahçe Kongre üyeliğim ve mevcut görevim aynı anda devam edemeyecektir.

Adının önünde bulunan "Türkiye" ifadesi sebebiyle görevli olmaktan şeref duyduğum Türkiye Futbol Federasyonu bünyesindeki görevimden istifa ederim.

Fenerbahçe bu ülkede FETÖ'ye karşı mücadelenin bayraktarı olmuş çok önemli bir kurumdur. Kurtuluş savaşından bu yana ve sonsuza dek Türkiye'nin iç ve dış düşmanlarına karşı yıkılmaz bir kale olarak kalacaktır.

Mensubu olmaktan gurur duyduğum Fenerbahçe camiasının bir neferi olarak şahsımın duruşu kutsal gördüğüm armamım yanıdır."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!