comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

TFF ile DenizBank arasında sponsorluk anlaşması

05 Şubat 2020, Çarşamba 10:59
TFF ile DenizBank arasında sponsorluk anlaşması

Türkie Futbol Federasyonu ile DenizBank arasında sponsorluk anlaşması imzalanıyor.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu, DenizBank ile iş birliği anlaşması sağladı. TFF ile denizBank arasında yapılan sponsorluk anlaşmasına TFF Başkanı Nihat Özdemir ile birlikte DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ve A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Emre Belözoğlu da katıldı.

NİHAT ÖZDEMİR: "HEDEFİMİZ DÜNYADA İLK 10"
"Dünya klansmanında ilk 10 için adım adım yürüyoruz. A Milli Takımımız, teknik direktörümüz, ekibimiz, futbol ailesi ve Türk halkının ortak sinerjisi ile bu yaza damga vuracağına inanıyoruz. Bu birlik ve beraberlik EURO 2020'de bizleri başarıya ulaştıracaktır. Milli Takımlarımızın sponsorları arasında artık DenizBank da yer alacak. DenizBank'a teşekkür ediyor ve kendilerine aramıza hoş geldiniz demek istiyorum. Sponsorluk gelirlerinde rekor kıracağımızı söyleyebilirim. Birçok konuda önemli müjdelerimiz olacak."

ŞENOL GÜNEŞ: "HEDEFİMİZ DÜNYA KUPASI"

"Hepimizin alanları değişti, futbol çok büyük bir alan oldu. Bizim işimiz futbol. Çocukluğumuzdan beri 53 yıldır bu işin içindeyiz ama paranın da gelmesi bizi sevindiriyor. Para amaç olmamalı ama sevdiğiniz işten para kazanmak da güzel. Burada bugün büyük bir kalabalık var. Böylesine bir katılımı ben en son Brezilya ile oynadığımız yarı final maçından önce görmüştüm. Küresel bir başarıya ihtiyacımız var. Futbolda da öyle, bankalar için de böyle. Ben de her zaman DenizBank müşterisi oldum. Sponsorların kaliteli marka olması bizi zenginleştiriyor. Geçmişte böyle bir şey yoktu. Dünya Kupası'na giderken yalnızdık. Bugün hep birlikteyiz, bu yüzden bir korkum da var. Beklentiler yüksek. Biz en iyisini yapacağız ama asıl hedefimiz Dünya Kupası. Ülke adına yeni bir şeyler sunmak istiyoruz."

EMRE BELÖZOĞLU: "SPONSORLARIMIZ VE MEDYAMIZ İLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ"

"Biz saha içerisinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Son dönemde yakalanan başarının en önemli sebebi içeride yaratılan aile ortamıydı. Biz büyük bir aileyiz. Sponsorlarımız ve medyamız ile birlikte Türk sporunu ileriye doğru taşıyacağız. Umarım birlikte hareket edeceğimiz bu yolculukta başarılara ulaşabiliriz."

NİHAT ÖZDEMİR: "ASIL BAŞARIYI FİNALLERDE GÖSTERMEMİZ LAZIM"

"Gruptan çıkma yolunda Milli Takımımız büyük bir performans sergiledi. Kendi sahamızda gol yemedik. Fransa Milli Takımı ile deplasmanda berabere kaldık. Başarılı bir şekilde devam ettik ama asıl başarıyı finallerde göstermemiz lazım. Gruplar ve sonrasında daha ileriye yürümeliyiz."

NİHAT ÖZDEMİR: "KULÜPLERİN RAHATLAMASI İÇİN YAYIN GELİRİNDEKİ HAKKIMIZIN YÜZDE 8'İNDEN VAZGEÇTİK"

"Yayın haklarından TFF'nin aldığı pay yüzde 12'ydi. Fakat biz futbol takımlarına daha fazla destek vermek için bu hakkımızın yüzde 8'ini de kulüplere bıraktık. Bu yüzde 8'lik dilim 140 milyon dolar ediyor. Sponsorluk ve diğer gelirlerimizi artırarak yayın gelirindeki açığı kapatmak istiyoruz. Kulüplerimiz rahatlasın diye yüzde 8'lik hakkımızdan vazgeçtik."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!