comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tahir Karapınar'dan Jailson sözleri: "Toparlayamadık"

07 Temmuz 2020, Salı 21:28
Tahir Karapınar'dan Jailson sözleri:

Tahir Karapınar, Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçından sonra Jailson tercihi hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 31. haftasında Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de Teknik Sorumlu Tahir Karapınar, “Beraberliği sağladık fakat bir türlü galibiyet golünü atamadık” dedi. Tahir Karapınar aynı zamanda Jailson hakkında konuştu.
 

Tahir Karapınar, Gençlerbirliği - Fenerbahçe maç sonu açıklamaları


"Maça iyi başlamadık. Stoper konusunda sıkıntılarımız vardı. Jailson'u denedik. Bireysel hatalardan gol pozisyonları verdik. Bu sefer oyunu toparlayamadık. İki haftadır oyun sistemiz baya oturmuştu. Fakat oyuncu eksiklileri bu sistemi bozuyor."

"GENÇLERBİRLİĞİ'NİN İKİNCİ YARIDA POZİSYONU YOK"
"İkinci yarıda bunu toparladığımızı düşünüyorum. Top yüzde 70 bizdeydi. 110 kilometre koşmuşuz. Bunu da değerlendirmek lazım. 110 km koşan takım normalde yüzde 70 top sizdeyse normalde bu kadar koşmamamız gerekiyordu çok sıcak bir havaydı. Gençlerbirliği'nin bireysel hatadan bulduğu bir gol var. Onun dışında bir pozisyonu yok." 

"PENALTI POZİSYONUNU İZLEDİK"

"Bizim kaçırdığımız goller var. Beraberliği sağladık fakat bir türlü galibiyet golünü atamadık. Penaltı pozisyonu diye bir pozisyon izledik fakat tam net göremedik. Orada Gary'nin o golü atması gerekiyordu. İstanbul'a dönüyoruz Sivasspor maçına iyi hazırlanıp üste tutunmak istiyoruz."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!