comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Tahir Karapınar ve futbolcular: 'Çok şanssızlıklar yaşıyoruz!'

27 Haziran 2020, Cumartesi 21:15
Tahir Karapınar ve futbolcular: 'Çok şanssızlıklar yaşıyoruz!'

Fenerbahçe'nin 3-2 kazandığı Yeni Malatyaspor maçının ardından futbolcular ve teknik sorumlu Tahir Karapınar konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 29. haftasında sahasında Yeni Malatyaspor'u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Tahir Karapınar ile birlikte futbolcular açıklamalarda bulundu. 

TAHİR KARAPINAR'IN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI:
Kolay maç bekliyorduk ama zor maç oldu. Yaratıcılıkta sıkıntılarımız var. Ayrıca çok eksiğimiz var. Çok şanssız şeyler yaşıyoruz. Falette sakatlandı. Genç oyuncuları üniveriste sınavına gönderdik. Çok alternatifli kadromuz yok. İyi de oynayabiliriz, kötü de oynayabiliriz ama oyuncularımız bugün savaştı. Rotasyonda sıkıntımız var. Mehmet Ekici'yi kaybettik. Hasan Ali'yi zorla oynatıyoruz sakatlık probleminden dolayı. Oyuncularımız böyle mücadele ettiği sürece biz kazanmaya devam ederiz. 

TAHİR KARAPINAR: "EMRE BELÖZOĞLU ÇOK YOĞUN"

Türkiye'de Emre gibi oyuncular az yetişiyor. Hem karakter, hem yetenek bakımından. Emre çok büyük bir karakter. Volkan da çok büyük bir karakter. Yetenekli oyuncunun isterse yaşı 40 olsun, oyunun kaderi değiştirir. Ben Emre'nin oynamasını istiyorum. Ancak işleri çok yoğun. Bütün sorumluluğu aldığı için. Bizimle çok çalışamıyor, çok uyuyamıyor. Fenerbahçe'de gelecek senenin planlamalarını yapıyor. 

OZAN TUFAN:

Kazandığımız için mutluyum fakat performansımızdan dolayı bir hayli mutsuzum. Kötü bir Fenerbahçe vardı sahada. Ancak her türlü şartlara rağmen Fenerbahçe'nin ne şartlarda olursa olsun pes etmediğini gösterdik. İnşallah kalan maçlarımızı da en iyi şekilde bitiririz. 

VEDAT MURIQI: 

Geri kalan maçlarda bize yakışan mücadeleyi vermeye çalışacağız. Hedefimiz var. Fenerbahçe hiçbir zaman pes etmez. Elimizden geldiği kadarıyla bu formaya, taraftarlarımıza layık olmaya çalışacağız. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!