comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Swansea, Fenerbahçe'ye Gameiro transferinde rakip

15 Ocak 2018, Pazartesi 13:36
Swansea, Fenerbahçe'ye Gameiro transferinde rakip

Fenerbahçe'nin tranferde ilgilendiği iddia edilen Kevin Gameiro için sıcak bir gelişme yaşanıyor.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında forvet hattına yapacağı takviye için girişimlerini sürdürüyor. Sarı lacivertlilerin, Atletico Madrid forması giyen Kevin Gameiro için girişimlerde bulunduğu iddia ediliyordu. İngiliz basınında yer alan haberlere göre bu transferde Swansea City, Fenerbahçe'ye rakip oldu.
 

Fenerbahçe, Gameiro'yu transfer edecek mi?


Fenerbahçe'de hücum hattına düşünülen isimlerden biri olduğu iddia edilen Kevin Gameiro için Swansea City devreye girdi. İngiliz ekibinin, Gameiro için 25 milyon pound bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu belirtildi. The Sun'da yer alan habere göre; Swansea City ödemeyi planladığı bonservis bedeline karşın bu transferde Fenerbahçe'nin bir adım gerisinde. Sarı lacivertlilerin, oyuncuya önereceği yüksek yıllık ücret nedeniyle Gameiro'nun Türkiye'yi tercih edeceği kaydedildi.

Türk basınında Gameiro ile ayrıca Beşiktaş'ın da ilgilendiği öne sürülüyordu.
 

Kevin Gameiro golleri


30 milyon Euro transfer bedeli karşılığında Atletico Madrid'in yolunu tutan fakat burada geri planda kalan Kevin Gameiro kariyeri boyunca çıktığı 470 karşılaşmada formasını giydiği takımlar adına 182 gol, 58 asistlik performans sergiledi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)