comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sumudica'dan itiraf: 'Kariyerimde ilk kez oldu'

19 Ağustos 2019, Pazartesi 22:20
Sumudica'dan itiraf: 'Kariyerimde ilk kez oldu'

Gazişehir Teknik Direktörü Sumudica, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 1. haftasında sahasında Gazişehir Gaziantep'i 5-0 mağlup etti. Maçın ardından Gazişehir Teknik Direktörü Sumudica açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE BİZDEN DAHA İYİYDİ"
Çok kötüydük. Fenerbahçe bizden daha iyiydi, daha templuydu. Daha çok çalışmalıyız. Maçtan önce de söylediğim gibi yeni bir takımız ve 17 yeni transferimiz oldu. Bu oyuncular ilk kez bir arada oynadılar. Benim de elimde sihirli değnek yok adaptasyonu hemen sağlamak için. Daha çok çalışmalıyız. Çok koşmayan oyuncular yedek kalacak. 

"3 PUANA İHTİYACIMIZ VAR"

Haftaya yine zor bir maç bizi bekliyor. Gençlerbirliği ile oynayacağız. 3 puana ihtiyacımız var. Bir haftamız daha var, bu bir hafta bize iyi gelecek. Bazı değişiklikler olacak. Koşmayan, hata yapan oyuncular haftaya kenara çekilecek çünkü daha fazla hata lüksümüz yok. 

"İLK PENALTI PENALTI DEĞİLDİ"

Takım için daha fazla çalışmaya ihtiyacımız var. Hak eden, terleyen formayı kazanacak. Benim kariyerimde olmamıştı. İlk 20 dakikada 3 penaltı aleyhimize verilmesi. Fenerbahçe'nin ilk penaltısı penaltı değildi. Fenerbahçe'nin hak etmediğini söylemiyorum ama ilk 10 dakikada böyle şeyler olunca işler zorlaşıyor. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!