comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sumudica ile Fenerbahçe taraftarları arasında gerilim! Sus işareti

19 Ağustos 2019, Pazartesi 18:58
Sumudica ile Fenerbahçe taraftarları arasında gerilim! Sus işareti

Fenerbahçe taraftarlarıyla Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Sumudica arasında maç öncesinde kısa süreli bir gerilim yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 1. haftasında Fenerbahçe ile Gazişehir Gaziantep arasında oynanacak maç öncesi Gazişehir Teknik Direktörü Sumudica ile Fenerbahçe taraftarları arasında gerginlik yaşandı. 


Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maç haberleri


Hafta arası Fenerbahçe maçı öncesi iddialar açıklama yapan Sumudica, müsabaka öncesinde futbolcularla birlikte zemini kontrol etmek için sahaya çıktıktan sonra taraftarlarla kısa süreli bir gerilim yaşandı. 

Sumudica yaşanan bu gerginliğin ardından soyunma odasına giderken Fenerbahçe tribünlerine "Sus işareti yaptı." 
SUMUDICA'NIN MAÇ ÖNCESİ AÇIKLAMALARI

Zor bir dönemden geçtik. Aramıza yeni oyuncular katıldı. Ancak kaliteli oyuncular katıldığı için zor dönemi atlattık. Önümüzde oynayacağımız büyük bir maç. Kimse Fenerbahçe deplasmanına defans yapmaya gideceğimizi zannetmesin. Tek sıkıntımız yeni gelen oyuncularımızın hazırlık maçı eksiği. Maç oynamaya ihtiyacımız var. Milli maç arasına girdikten sonra daha fazla gelişeceğiz ve büyüyeceğiz. Fenerbahçe maçında eğer oyuncularım arasında oraya çıkıp kaybedeceğimizi zanneden varsa onları burada bırakacağım. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!